تبلیغات


قیمت : 24900

قابل شستشو بدون نفوذ ذره ای آب , کيفي کوچک اما فوق العاده جا دار , راه حلی برای یک مشکل بزرگ , مناسب براي نگهداري کارت هاي عابر بانک، کارت های شناسایی و پول , فوق العاده مقاوم و شيک


قیمت : 50000

خرید لاک پشت شب تاب موزیکال شلمن Turtle LED Light ***هدیه ای زیبا برای آنان که دوستشان داریم*** تهران تحویل همان

تاریخ نشر : 1391/09/11    مشاهده : 1794
 
  Share
تنبیه جنجالی دو دانش آموز دبیرستانی +عکس


تنبیه جنجالی دو دانش آموز دبیرستانی

تنبیه دو دانش آموز در یکی از دبیرستان های آریزونا بسیار بحث برانگیز شده است، مسئولان این مدرسه به عنوان تنبیه دو تن از دانش آموزان که با یکدیگر دعوا کرده بودند را مجبور به گرفتن دست همدیگر به مدت یک ساعت در وسط حیاط مدرسه کردند.

 به گزارش نیک صالحی چارلز کراکت 14 ساله در پایه اول دبیرستان و جولیو دانش آموز پایه دوم دبیرستان با یکدیگر نزاع کرده و مدیر مدرسه به نام تیم ریچارد دو راه برای آنها باقی گذاشت، یا از مدرسه اخراج و یا در جلوی همه تحقیر شوند!

 تنبیه جنجالی دو دانش آموز دبیرستانی

 هر دو دانش آموز راه کم خطر تر ولی گزینه بسیار خجالت آوری را با نشستن و گرفتن دست یکدیگر بیش از یک ساعت در جلو همه همکلاسی ها انتخاب کردند.

 اکنون عمل این مدیر با انتقاد روبه رو شده است. تصویر وضعیت این دو دانش آموز که ابتدا در فیس بوک منتشر شد به گزارش نیک صالحی انتقاد کاربران را برانگیخت و این عمل را نامناسب برشماردند و یکی دیگر از آنها این عمل را باعث مسخره کردن آتی این دو دانش آموز دانست.

یکی از این دو دانش آموز تصدیق کرد که فردای آن روز به مدرسه نرفته چرا که بقیه او را مسخره می کردند ولی وقتی خبرنگار از وی سوال کرد از این تنبیه چه چیزی یاد گرفتی ، جواب داد :"در مدرسه دعوا نکنید."

 تنبیه جنجالی دو دانش آموز دبیرستانی

تاریخ نشر : 1391/09/11    مشاهده : 1794  
 
  Share
پر بیننده ترین اخبار
مقالات