بنیاد نخبگان یزد در کشور درخشید

بنیاد نخبگان یزد در کشور درخشید

به گزارش آبیاری یزد رئیس بنیاد نخبگان استان یزد اظهار داشت: این بنیاد بر مبنای ارزیابی عملکرد بنیاد ملی نخبگان، رتبه دوم کشور در میان ۲۰ استان هم سطح را در سال ۱۳۹۹ به دست آورد.


«سیدمهدی کلانتر» ضمن اعلام این خبر، اظهار نمود: این بنیاد توانست بر مبنای شاخص هایی همچون پیشرفت و کیفیت اجرای برنامه های مصوب، تعداد پرونده های بررسی شده متقاضیان دریافت تسهیلات و هم تعداد طرح های شهید احمدی روشن، جایگاه خوبی در میان سایر بنیادهای نخبگانی استانی کسب کند.
رئیس بنیاد نخبگان استان یزد ضمن تقدیر از کارکنان بنیاد نخبگان استان یزد، اظهار نمود: بنیاد نخبگان استان یزد که نخستین بنیاد استانی در کشور است و کارکنان با سابقه ای دارد، علاوه بر تعدیل دو نفر از نیروها بدون هماهنگی در سال ۹۹ توانست با برنامه ریزی مدون و منظم و اتکا به تجربه های موجود و مشارکت نخبگان یزدی و حمایت شورای علمی، رتبه دوم کشور را در بهره وری عملکرد در میان استانهای هم سطح کسب کند.
به نقل از ایشان، در سال ۹۹ حدود ۳۰ برنامه مختلف شامل همایش و رویدادهای علمی، برنامه های تربیتی و آموزشی، نشست های اجتماعات نخبگانی با مدیران استان، بازدیدهای علمی، صنعتی و زیارتی و هم کارگاه‎های مشاوره در زمینه های کسب و کار و کارآفرینی و هم ازدواج توسط این بنیاد و با حضور نخبگان و مستعدان برتر استان و کشور برگزار شد که برخی ازین برنامه های به صورت مجازی و برای نخبگان و دانشجویان سراسر کشور اجرا شد.
کلانتر اجرای برنامه های ترویج و شناخت اصول و ارزش های انقلاب اسلامی، ترویج فرهنگ انس با قرآن در چارچوب کارگاه تفسیر قرآن و اجرای نظام معرفتی و فلسفی نخبگان در زمینه های اخلاق نخبگی و اخلاق پژوهش را از دیگر برنامه های اجرای شده در سال ۹۹ عنوان نمود.
به نقل از ایشان، تحقق برنامه ها، جذب مخاطب، جذب بودجه، اجرای متناسب برنامه ها، تعداد و کیفیت پرونده های بررسی شده و هم تعداد هسته های مسئله محور طرح ملی شهید احمدی روشن، شاخصهای ارزیابی عملکردی بنیادهای نخبگان کشور است که استان یزد به صورت کلی رتبه دوم را در بین۲۰ استان هم سطح کشور به دست آورد.
به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی بنیاد نخبگان استان یزد، رئیس بنیاد نخبگان استان یزد با ابراز رضایت از همکاری نهادها و سازمان های استان در جهت اجرای برنامه های بنیاد تصریح کرد: بخشی از برنامه های این بنیاد با مشارکت سازمان ها و نهادهایی مانند دانشگاه ها، مراکز علمی و شرکت ها، پارک علم و فناوری، استانداری، آموزش و پرورش، سازمان صمت، میراث فرهنگی و گردشگری و دیگر موارد اجرا می شود.
منبع:

1400/06/05
23:15:58
5.0 / 5
1018
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد