آلودگی هوای تهران تا دو روز آینده

آلودگی هوای تهران تا دو روز آینده

به گزارش آبیاری بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی دو روز آینده، آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد ملایم و از پس از ظهر امروز به علت پایداری و سکون نسبی جو در مناطق پرتردد شهری، در بعضی ساعات افزایش تدریجی غبار محلی مورد انتظار است.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران، طی دو روز آینده، آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد ملایم پیشبینی می شود.

از بعدازظهر امروز تا روز چهارشنبه(۹ تا۱۱ اسفندماه) به علت پایداری و سکون نسبی جو در مناطق پرتردد شهری، در بعضی ساعات افزایش تدریجی غبار محلی مورد انتظار است.

از بعدازظهر چهارشنبه وضعیت جوی استان تهران آسمانی نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد و از اواخر وقت پنجشنبه (۱۲ اسفندماه) و طی روز جمعه (۱۳ اسفندماه) در سطح استان در بعضی ساعات بارش باران گاهی همراه با رگبار و رعد و برق و در ارتفاعات بارش باران و برف همراه با مه گاهی همراه با وزش باد شدید و احتمال کولاک برف و تگرگ مورد انتظار است.

از لحاظ دمایی تا روز پنجشنبه (۱۲ اسفندماه)روند افزایش نسبی دما و در روز جمعه(۱۳ اسفندماه)کاهش محسوس دما پیشبینی می شود.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (۱۰ اسفندماه) صاف و در بعضی ساعت ها غبارمحلی با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد و برای روز چهارشنبه (۱۱ اسفندماه) نیمه ابری ودر بعضی ساعت ها غبارمحلی و از بعدازظهر بتدریج ابری وگاهی وزش باد با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتی گراد پیشبینی می شود.

همچنین بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیرورکوه با دمای ۴- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.
1400/12/09
20:22:11
5.0 / 5
521
تگها: آلودگی , هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد