دستور وزیر جهادکشاورزی برای حل مشکلات مردم بندرگز

دستور وزیر جهادکشاورزی برای حل مشکلات مردم بندرگز

همزمان با شانزدهمین سفر استانی هیات دولت به استان گلستان وزیر جهادکشاورزی بعنوان نماینده آیت الله رییسی با مردم بندرگز دیدار و دستور لازم را برای حل مشکلات آنان صادر کرد.


به گزارش آبیاری به نقل از ایرنا، برخی از اقشار مختلف مردم بندرگز امروز جمعه با سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهادکشاورزی دیدار و مسائل و مشکلات خودرا مطرح نمودند.
وزیر جهادکشاورزی در ادامه برنامه های سفر استانی به گلستان، با خانواده شهید تقی ملکی دیدار و از خانواده این شهید بندرگزی دلجویی کرد.
بازدید از مجتمع نیمه تمام فرهنگی و هنری شهر نوکنده از توابع شهرستان بندرگز دیگر برنامه وزیر جهاد کشاورزی در غرب گلستان بود.
شهرستان بندرگز درغرب استان گلستان ودر ۴۲ کیلومتری گرگان قرار دارد. و شغل اغلب مردم این شهرستان خصوصاً در مناطق روستایی کشاورزی و دامپروری است.
رئیس جمهور بامداد امروز به همراهی شماری از اعضای هیات دولت در قالب شانزدهمین سفر استانی دولت به گلستان سفر کرد.
دیدار با خانواده شهدا و تعدادی از برگزیدگان و اقشار مردم، حضور در نشست شورای اداری و بازدید از زیرساخت های استان از محورهای برنامه های سفر رئیس دولت سیزدهم به این استان است.
آیت الله رییسی در ۱۵ سفر پیشین استانی خود به استانهای هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه وبویراحمد، بوشهر و گیلان سفر کرده بود.

1400/12/14
11:16:18
5.0 / 5
628
تگها: سفر , كشاورزی
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد