قیمت میوه شب عید در تهران ارزان گردید

قیمت میوه شب عید در تهران ارزان گردید

به گزارش آبیاری سرپرست سازمان جهادکشاورزی استان تهران از تعیین قیمت میوه تنظیم بازاری شب عید اطلاع داد و اظهار داشت: قیمت میوه های تنظیم بازاری شب عید کاسته شده است.


به گزارش آبیاری به نقل از خبرگزاری ایرنا، « سعید پازوکی» ضمن اشاره به تعیین قیمت میوه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اضافه کرد: برپایه تصمیم گیری در این نشست قیمت هر کیلوگرم پرتقال ۹ هزار تومان، سیب قرمز ۱۱ هزار تومان و سیب زرد ۱۲ هزار تومان تعیین شد.
سرپرست سازمان جهادکشاورزی استان تهران اظهارداشت: ذخیره کالاهای اساسی به میزان کافی در انبارها موجود است و از این بابت جای نگرانی وجود ندارد.
وی با تکیه بر نظارت بر بازار شب عید اضافه کرد: تیم های گشت و نظارت جهاد کشاورزی با همکاری سایر نهادها گشت های منظمی را از سطح شهر خواهند داشت و با هرگونه سودجویی مقابله خواهد شد.
پازوکی اضافه کرد: برخورد قانونی بامتخلفان و اختلال گران بازار به شدت در دستور کار دستگاههای نظارتی قرار دارد و با هرگونه احتکار کالا و افزایش نامتعارف قیمت ها بر مبنای قانون رسیدگی و برخورد صورت می شود.
این جلسه امروز باحضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در محل استانداری تهران برگزار شد و با حضور اعضای ستاد قیمت میوه تنظیم بازاری استان به تصویب رسید.


منبع:

1400/12/24
13:19:39
5.0 / 5
475
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد