معاون وزیر جهاد كشاورزی:

اعلام قیمت میوه های تنظیم بازاری در سامانه های هوشمند

اعلام قیمت میوه های تنظیم بازاری در سامانه های هوشمند

به گزارش آبیاری مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با اعلان اینکه قیمت میوه های تنظیم بازاری در سامانه های هوشمند اعلام شد، اظهار داشت: در سراسر کشور قیمت میوه های تنظیم بازاری توسط استانداران بعنوان روسای کارگروه تنظیم بازار استانی اعلام می شود.


به گزارش آبیاری به نقل از خبرگزاری ایرنا از سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، «اسماعیل قادری فر» اضافه کرد: در شهر تهران قیمت میوه در سامانه های توزیع هوشمند برمبنای قیمت روز میادین میوه و تره بار سطح شهر تعیین و درب منازل مردم توزیع می شود.
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: بر این اساس قیمت هر کیلوگرم سیب زرد ۱۴۰۰۰ تومان، سیب قرمز ۱۳۰۰۰ تومان و پرتقال ۱۱ هزار تومان است که در سامانه های هوشمندی نظیر بازرگام و اسنپ فود با همین قیمت توزیع می شود.
قادری فر افزود: در سایر استانها سامانه های هوشمند هم بر طبق قیمت تنظیم بازار همان استان توزیع می کنند.
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی اظهار داشت: کیفیت میوه های که بصورت هوشمند توزیع می شوند، مناسب می باشد و بصورت رایگان درب منزل افراد تحویل داده می شود.
وی اشاره کرد: قیمت میوه های تنظیم بازاری شب عید در استانها نیز توسط استانداران تعیین می شود، نرخ این محصولات حداقل ۵ تا ۱۵ درصد زیر قیمت میانگین خرده فروشی آن استان است.
قادری فر اظهار داشت: قصد ما از توزیع میوه شب عید تنظیم بازار است و یک کالایی را به مقداری نیاز ذخیره کرده ایم تا از ایجاد هرج و مرج در بازار جلوگیری شود.
معاون وزیر جهاد کشاورزی افزود: میوه های تنظیم بازاری توزیع شده در سراسر کشور و همین طور سامانه های هوشمند کیفیت بالایی دارد و در صورتیکه مردم از کیفیت محصول راضی نباشند، می توانند محصولات خریداری شده را عودت دهند.
وی گفت: عرضه میوه های سیب و پرتقال تنظیم بازاری شروع شده است و توزیع آنها تا ۱۳ فرودین ماه ادامه دارد.
قادری فر اظهار داشت: زمان ارسال میوه های تنظیم بازاری توسط سامانه های هوشند حداکثر ۲۴ ساعته است که درب منزل افراد تحویل داده می شود.


منبع:

1401/01/01
13:39:57
5.0 / 5
682
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد