۱۹۴ هزار تن گندم آماده تخلیه در بندر شهید رجایی است

۱۹۴ هزار تن گندم آماده تخلیه در بندر شهید رجایی است

آبیاری: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان هرمزگان اظهار داشت: سه کشتی حامل ۱۹۴ هزار و ۶۰۰ تن گندم به بندر شهید رجایی رسیده اند و آماده تخلیه محموله هستند.


به گزارش آبیاری به نقل از خبرگزاری ایرنا از شرکت بازرگانی دولتی ایران، «مسعود دشوارگر» اضافه کرد: امسال روند واردات کالاهای اساسی از بندر شهید رجایی به کشور ادامه دارد هم اکنون سه کشتی حامل گندم به بندر شیهد رجایی رسیده و پهلوگیری کرده اند که بعد از صدور مجوزهای لازم محموله های آنها تخلیه خواهند شد.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان هرمزگان عنوان کرد: همینطور محموله کشتی ۶۶ هزار تنی گندم که در چند روز گذشته در بندر شهید رجایی پهلوگیری کرده بود، درحال تخلیه و بارگیری و حمل یکسره به مقاصد تعیین شده است.
وی به ورود بخش دیگری از گندم خریداری شده اشاره نمود و اظهار داشت: دو کشتی دیگر که حامل ۱۳۳ هزار و ۵۰۰ تن گندم هستند بزودی وارد آب های ایران می شوند.
دشوارگر خاطرنشان کرد: سال قبل بیشتر از یک میلیون و ۸۴۵ هزار تن انواع کالای اساسی شامل شکر، برنج و گندم از راه بندر شهید رجایی وارد کشور و ۴۷۶ هزار و ۲۰۰ تن هم به صورت ریلی از این استان به سراسر کشور حمل شد.

1401/01/29
20:51:08
5.0 / 5
777
تگها: آب , خدمات , شركت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد