معاون وزیر جهاد كشاورزی اعلام كرد:

استفاده از ظرفیت بسیج در پشتیبانی از تولیدات بخش کشاورزی

استفاده از ظرفیت بسیج در پشتیبانی از تولیدات بخش کشاورزی

معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی بر استفاده از ظرفیت بسیج در پشتیبانی از تولیدات بخش کشاورزی تصریح کرد و اظهار داشت: در امر اجتماعی شدن کشاورزی، بسیج یک قدرت در کنار این بخش است.


به گزارش آبیاری به نقل از خبرگزاری ایرنا از وزارت جهاد کشاورزی، «محمد قربانی» روز یکشنبه در حاشیه جلسه همت (همت بسیج مردمی برای پشتیبانی از تولید جوجه یک روزه) که به ریاست وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد، ضمن اشاره به رعایت زمان بندی جوجه ریزی توسط مرغداران در جهت پیشگیری از معدوم سازی جوجه های یکروزه اضافه کرد: تولید جهت پشتیبانی از زنجیره در هر شرایطی باید صورت گیرد چونکه تولید مرغ منجر به تولید جوجه و به تبع آن استفاده از نهاده ها می شود.
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی اظهارداشت: در امر اجتماعی شدن کشاورزی بسیج یک قدرت در کنار این بخش است و باید از ظرفیت های آن استفاده گردد.
قربانی خاطرنشان کرد: تفاهمنامه ای سه جانبه مشتمل بر هفت محور همچون اجبار های تولید، ظرفیت های تولید موجود، گروههای هدف، مدل تأمین جوجه، مدل خرید محصول، مدل تأمین نهاده و مدل پشتیبانی تولید در همین راستا تنظیم خواهد شد.


1401/03/08
22:48:32
5.0 / 5
610
تگها: كشاورزی
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد