همایش ملی نقش تشکل های بخش کشاورزی و صنعت غذایی در گام دوم انقلاب

همایش ملی نقش تشکل های بخش کشاورزی و صنعت غذایی در گام دوم انقلاب

آبیاری: همایش ملی «نقش تشکل های بخش کشاورزی و صنعت غذایی کشور در گام دوم انقلاب» روز ۲۳ خرداد سالجاری همزمان با هفته جهاد کشاورزی برگزار می گردد.


«احمدرضا بخشی» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره نقش تشکل ها و تعاونی ها به مناسبت هفته جهاد کشاورزی اضافه کرد: در جهت منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب این رویداد ملی با همکاری وزارت جهاد کشاورزی روز ۲۳ خرداد سالجاری در سالن خوشه وزارت جهاد کشاورزی برگزار می گردد.
وی اظهارداشت: ستاد اجرایی این همایش ملی در نظر دارد که مدیران تشکل های بخش کشاورزی و صنعت غذایی در زمینه امنیت غذایی و نقش بی بدیل تشکل های بخش کشاورزی و صنعت غذایی کشور برای پیاده سازی و اجرای بیانیه گام دوم انقلاب بعنوان سند استراتژیک در چهل سال دوم انقلاب اسلامی گفتمان سازنده داشته باشند.
بخشی خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین اولویت های وزیر جهاد کشاورزی واگذاری امور کشاورزی به تشکل های این بخش است و تاکید وی بر تشکل های قدرتمند در این حوزه می باشد.
دبیرکل همایش ملی نقش تشکل های بخش کشاورزی و صنعت غذایی تصریح کرد: یکی از محورهای همایش ملی نقش تشکل های بخش کشاورزی و صنعت غذای کشور در گام دوم انقلاب توسعه تشکل های دانش بنیان بعنوان راهبرد اثربخش در بهبود فضای کسب و کار بخش کشاورزی است.
وی اضافه کرد: این محور به فضای کسب و کار و اشتغال پایدار بخش کشاورزی تاکید دارد و در واقع از تاکیدهای مهم و راهبردی مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۱۴۰۱ است.
دبیرکل همایش ملی نقش تشکل های بخش کشاورزی و صنعت غذایی ابراز امیدواری کرد با همکاری وزارت جهاد کشاورزی و محوریت تشکل های بخش کشاورزی و صنعت غذایی کشور و به کارگیری همه ظرفیت های موجود، همایشی در شأن و منزلت این بیانیه پرارزش برگزار گردد.

1401/03/15
12:42:21
5.0 / 5
585
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد