برخورد با افراد سهل انگار در امور بهسازی سراوان رشت

برخورد با افراد سهل انگار در امور بهسازی سراوان رشت

به گزارش آبیاری، از گیلان مدیرکل سازمان بازرسی استان گیلان از تعیین تکلیف مناقصه و برخورد با افرادی که در جریان تسریع در امور بهسازی سراوان سهل انگاری داشتند اطلاع داد.


سجاد ده ده جانی مدیرکل سازمان بازرسی استان گیلان عصر امروز در بازدید از روند پیشرفت عملیات بهسازی سراوان به همراه علوی شهردار رشت اظهار نمود: در جهت شکوائیه ها و گلایه هایی که از جانب مردم سراوان در سامانه ملی رسیدگی به شکایات بازرسی کل استان گیلان ثبت شده، تصمیم گرفتیم تا بازدیدی از این منطقه داشته باشیم.
وی با تکیه بر این که مبحث پسماند و زباله سراوان ریشه در سال های گذشته دارد، خاطرنشان کرد: باید روند انجام استعلامات بگونه ای پیش برود تا از طولانی شدن اقدامات در سراوان جلوگیری شود.
ده ده جانی از تعیین تکلیف مناقصه و برخورد با افرادی که در جریان تسریع در امورات بهسازی سراوان سهل انگاری داشتند اطلاع داد و اظهار داشت: تاکید ما اینست که از تشکیل جلسات بدون نتیجه خودداری شود.
امیرحسین علوی شهردار رشت هم در این بازدید اظهار داشت: شهرداری رشت اقداماتی را در حوزه دریافت پیمانکار پروژه بهسازی سراوان انجام داده بود اما متاسفانه به علت وقفه چند ماه ای که در شهرداری رشت به وجود آمد، کارها آنطور که باید و شاید پیش نرفت و بخشی از کار متوقف گردید.
وی با اشاره به اینکه مقرر شده تا اوایل آبان ماه مراحل دریافت پیمانکار پروژه بهسازی سراوان صورت گیرد، بیان نمود: فرآیندهایی مانند دفن بهداشتی زباله و کنترل شیرابه در پروژه بهسازی سراوان لحاظ شده است.
علوی افزود: بدون شک با ایجاد یک لندفیل جدید در یک مکان مشخص و مناسب این بخش از محیط زیست شهرمان یعنی سراوان بهبود پیدا کرده و به چرخه طبیعت بر خواهد گشت.
شهردار رشت به سرعت بخشی به روند پروژه بهسازی سراوان اشاره نمود و اظهار داشت: در مبحث مدیریت پسماند، تولید زباله و تفکیک زباله خشک و تر اهمیت به سزایی دارد و بخش عمده ای از این فرآیند در مبدأ یعنی منازل شهروندان اتفاق می افتد، ازاین رو اگر بتوانیم یک فرهنگ سازی خوبی در سطح شهر داشته باشیم بطور قطع محیط زیست ما صدمه کمتری خواهد دید.
منبع:

1401/07/24
14:22:57
5.0 / 5
506
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد