آلودگی هوای تهران تا دو روز آینده

آلودگی هوای تهران تا دو روز آینده

آبیاری: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، آسمانی صاف تا قسمتی ابری، افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا و از بعداز ظهرچهارشنبه (9 آذر) نفوذ سامانه بارشی وبارش پراکنده باران پیش بینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، برمبنای آخرین نقشه ها و مدلهای پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی امروزصبح تا چهارشنبه ( ۷ تا ۹ آذر) آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با پایداری جو و عدم وزش باد شایان توجه پیش بینی می شود که در نقاط پرتردد شهری موجب افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا خواهد بود.

در صورت عدم تغییر در الگوی نقشه های همدیدی از پس از ظهر چهارشنبه تا پنجشنبه (۹ تا ۱۰ آذر) با نفوذ سامانه بارشی در بیشتر مناطق استان افزایش ابرناکی در بعضی ساعات بارش پراکنده باران و وزش باد و در ارتفاعات بارش پراکنده برف و باران پیش بینی می شود. عمده بارش ها از اواخر وقت چهارشنبه تا پنجشنبه و در ارتفاعات و نیمه شمالی تا جمعه(۱۱ آذر) است.

به لحاظ دمایی تا چهارشنبه تغییرات محسوسی در بیشینه دما وجود نخواهد داشت و از بامداد جمعه روند کاهش تدریجی دما پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه آلودگی - امین آباد و فیروزکوه با کمینه دمای ۳- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۸ آذر) قسمتی ابری همراه با غبارمحلی و در پس از ظهر افزایش ابر با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (۹ آذر) قسمتی ابری و در بعضی ساعت ها غبارآلود و از پس از ظهر افزایش ابر و اواخر وقت بارش پراکنده با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

1401/09/07
13:45:57
5.0 / 5
660
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد