ادامه وضعیت قرمز کیفیت هوای تهران

ادامه وضعیت قرمز کیفیت هوای تهران

آبیاری: برمبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت تهران، کیفیت هوای پایتخت همچنان در وضعیت قرمز و ناسالم قرار دارد.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (۲۴ آذرماه) با عنایت به عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته همراه با افزایش ترافیک صبحگاهی، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت. حاکمیت پایداری جوی در طول روز پراکندگی آلاینده ها محدود خواهد شد.

عدم وزش باد مؤثر تا ساعات پایانی پنجشنبه و افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش میزان غلظت آلاینده ها خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

تداوم شرایط پایدار جو تا بامداد فردا (۲۵ آذرماه) سبب تجمع آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق خواهد شد. عدم وزش باد مؤثر در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود.

تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت جمعه و افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس در بیشتر مناطق پرتردد پیشبینی می شود.

به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۷۲ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۵۵و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم می باشد.

منبع:

1401/09/24
14:07:07
5.0 / 5
747
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد