ادامه آلودگی هوای تهران

ادامه آلودگی هوای تهران

آبیاری: اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان طی پنج روز آینده را با آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری و در مناطق پر تردد شهری باتوجه به پایداری نسبی جو و عدم وزش باد شایان توجه، همراه با ادامه آلودگی هوا پیش بینی نمود.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، برمبنای تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و پیش یابی مدلهای عددی وضعیت جوی استان طی پنج روز آینده، آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری و در مناطق پر تردد شهری باتوجه به پایداری نسبی جو و عدم وزش باد شایان توجه، ادامه شرایط آلودگی هوا پیش بینی می شود.
از روز شنبه (۲۶ آذرماه) تا بامداد یکشنبه (۲۷ آذرماه) با گذر سامانه بارشی نسبتاً ضعیف، افزایش نسبی وزش باد و کاهش موقتی آلاینده های جوی مورد انتظار است. همین طور با فعالیت این سامانه بارشی طی این مدت افزایش ابرناکی در نیمه شمالی استان بارش های پراکنده و در ارتفاعات بارش برف، باران و مه پیش بینی می شود.
براساس این گزارش، آسمان تهران فردا (۲۶ آذرماه) نیمه ابری و غبار محلی گاهی افزایش ابر و وزش باد ملایم و احتمال بارش پراکنده با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتی گراد و در روز یکشنبه (۲۷ آذرماه) کمی ابری تا نیمه ابری همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آبعلی با کمینه دمای ۲- درجه سانتی گراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.1401/09/26
09:11:06
5.0 / 5
721
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد