افزایش 8 درجه ای دمای تهران طی فردا

افزایش 8 درجه ای دمای تهران طی فردا

آبیاری: به گزارش آبیاری، بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران در حالیکه بیشترین دمای هوای تهران امروز (۲ فروردین) ۸ درجه سانتیگراد بود، فردا (۳ فروردین ماه) به ۱۶ درجه سانتیگراد می رسد همچنیم آسمان استان از فردا تا شنبه (۵ فروردین) صاف تا نیمه ابری پیشبینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بنابراعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بر مبنای نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران با فعالیت سامانه بارشی امروز (۲ فروردین) تا فردا (۳ فروردین) آسمانی ابری در بعضی ساعت ها همراه با بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ و در دامنه ها و ارتفاعات گاهی بارش برف و کولاک برف پیشبینی می شود.

براین اساس از ظهر پنجشنبه تا شنبه (۳ تا ۵ فروردین) آسمان صاف تا نیمه ابری گاهی همراه وزش باد مورد انتظار است و از بعدازظهر شنبه تا دوشنبه (۵ تا ۷ فروردین) با نفوذ زبانه سامانه بارشی دیگر افزایش ابرناکی و در نواحی شمالی گاهی بارش باران و در ارتفاعات گاهی بارش باران و برف پیشبینی می شود.

امروز (۲ فروردین) کاهش محسوس دما در سطح استان و طی امشب و فردا (۲ و ۳ فروردین) شب یخبندان شبانه سطح زمین در ارتفاعات و از پنجشنبه تا شنبه (۳ تا ۵ فروردین) روند افزایش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس این گزارش، فردا (۳ فروردین ماه) بیشینه وکمینه دمای هوای تهران هم برای فردا به ترتیب ۱۶ و ۹ درجه سانتی گراد خواهد بود و آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد پیشبینی می شود همینطور آسمان تهران در روز جمعه (۴ فروردین ماه) صاف از پس از ظهر وزش باد پیشبینی می شود و بیشترین و کمترین دمای هوای تهران هم برای روز جمعه به ترتیب ۱۸ و ۱۱ درجه سانتیگراد پیشبینی شده است.

به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، اداره کل هواشناسی تهران با صدور هشداری از ناپایداری هوا در روز چهارشنبه (۲ فروردین) اطلاع داد. در این روز وضعیت جوی ابری، بارش باران، گاهی افزایش باد و رگبار و رعدوبرق را برای تهران شاهد خواهیم بود.
در روز پنج شنبه (۳ فروردین) وضعیت جوی صاف تا نیمه ابری در بعضی ساعات وزش باد خواهد بود همینطور ناپایدار نسبی پیشبینی می شود. روز جمعه (۴ فروردین) هوای تهران پایدار خواهد بود، بگونه ای که کمی ابری در بعدازظهر نیمه ابری و وزش باد پیشبینی می شود.

روز شنبه (۵ فروردین) آسمان تهران کمی ابری از بعدازظهر وزش باد و افزایش ابرخواهد بود. در روز یکشنبه (۶ فروردین) وضعیت جوی نیمه ابری تا ابری همراه با افزایش سرعت وزش باد و رگبار پراکنده خواهد بود ازاین رو ناپایداری نسبی شرایط جوی دور از انتظار نیست.


منبع:

1402/01/03
20:48:39
5.0 / 5
289
تگها: هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد