پارک جنگلی سرخه حصار آماده میزبانی از گردشگران در روز طبیعت

پارک جنگلی سرخه حصار آماده میزبانی از گردشگران در روز طبیعت

به گزارش آبیاری، شهردار منطقه 13 از آمادگی کامل منطقه برای ارائه خدمات به شهروندان در روز طبیعت (سیزدهم فروردین) در پارک جنگلی سرخه حصار آگاهی داد و اظهار داشت: شهرداری منطقه با همراهی ارگان ها و سازمان های ذیربط به شهروندان در روز طبیعت خدمات ارائه می کند.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه با تأکید بر این که بمنظور تامین رفاه و امنیت شهروندان، هماهنگی های لازم با پلیس راهور، نیروی انتظامی، هلال احمر، اورژانس و آتش نشانی انجام شده است اظهار داشت: مسئولیت کنترل تردد خودروها و یکطرفه نمودن مسیر ها، کنترل امنیت و صیانت از اموال، کنترل حریق های احتمالی و رفع حوادث احتمالی و درمان لطمه دیدگان به عهده شهرداری و راهنمایی و رانندگی، یگان حفاظت، سازمان آتش نشانی، اورژانس و هلال احمر می باشد. وی اظهار داشت: ایستگاه قرائت قرآن، نقاشی و برگزاری مسابقات فرهنگی اجتماعی و.... و اهدای جوایز همچون اقدامات معاونت اجتماعی وفرهنگی منطقه ۱۳ در روز طبیعت است.

محمد هادی علی احمدی اضافه کرد: در روز طبیعت ۱۰۰۰ کیلو گرم کیسه زباله جمع آوری و تفکیک زباله به همراه بروشورهای آموزشی نیز توسط پرسنل اداره بازیافت شهرداری منطقه۱۳ توزیع خواهد شد که شهروندان می توانند با جمع آوری زباله در حفظ محیط زیست پارک ملی سرخه حصار مشارکت کنند.

وی اظهار داشت: بمنظور ارائه خدمات به شهروندان، و جلوگیری از ازدحام و ترافیک در این منطقه، معاونت ترافیکی منطقه از یک ماه پیش اقام به خط کشی، نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی در پارک سرخه حصار کرده است و همین طور پرسنل راهور با حضور در محلهای خاص مبادرت به روان سازی ترافیک خواهند کرد.

محمد هادی علی احمدی در ادامه از آماده باش ۱۴۰ نیروی اجرائی نواحی ۴ گانه منطقه در امتداد کنترل سد معبر و نظافت بزرگراه های شهید دوران و یاسینی از رمپ شهید کلاهدوز تا پل شهید بابایی آگاهی داد و اضافه کرد: تانکرهای خدمات شهری و فضای سبز برای رفاه حال شهروندان از روز ۱۲ فروردین در داخل پارک استقرار می یابند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، شهردار منطقه ۱۳ در ادامه با اشاره به حضور بیش از یک و نیم میلیون توریست در پارک جنگلی سرخه حصار و اهمیت ایجاد محیطی پاکیزه برای میزبانی از آنها از تخلیه همه مخازن زباله پارک در روز ۱۲ فروردین توسط نواحی چهارگانه آگاهی داد و اضافه کرد: در روز طبیعت شش دستگاه جمع آوری پسماند خشک در داخل بوستان استقرار می یابد.

منبع:

1402/01/11
15:05:54
5.0 / 5
329
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد