وزش باد در تهران همراه با افزایش تدریجی دما

وزش باد در تهران همراه با افزایش تدریجی دما

آبیاری: به گزارش آبیاری، اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، طی پنج روز آینده را همراه با افزایش تدریجی دما، پدیده غالب در سطح استان وزش باد، در ساعات پس از ظهر و شب افزایش سرعت وزش باد و گاهی وزش باد شدید پیش بینی نمود.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، برپایه نقشه های پیشبینی و تحلیل برونداد الگوهای پیش یابی عددی، وضعیت جوی استان تهران، طی پنج روز آینده، با افزایش تدریجی دما، پدیده غالب در سطح استان وزش باد، در ساعات پس از ظهر و شب افزایش سرعت وزش باد، گاهی وزش باد شدید پیشبینی می شود.
همینطور آسمان استان در اغلب نواحی صاف تا کمی ابری، در ارتفاعات در ساعات پس از ظهر افزایش ابر، با عنایت به سرعت وزش باد در استانهای همجوار جنوبی و جنوب شرقی و جهت باد در مرکز و نیمه جنوبی استان در بعضی ساعات گرد و غبار انتقالی و خیزش موقتی گردوخاک و کاهش دید و کیفیت هوا مورد انتظار است.
برای امروز (۱۶ تیرماه) در ارتفاعات بالادست شمالی، رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق، دور از انتظار نخواهد بود.
برپایه این گزارش، آسمان تهران فردا (۱۷ تیر ماه) صاف و غبار رقیق در بعضی ساعت ها وزش باد در بعدازظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و طی روز یکشنبه (۱۸ تیرماه) صاف همراه با وزش باد در بعضی ساعت ها غبار رقیق با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.
بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین و فرودگاه امام خمینی (ره) با بیشینه دمای ۳۷ درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.
منبع:

1402/04/17
09:39:17
5.0 / 5
332
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد