ماندگاری هوای گرم در تهران

ماندگاری هوای گرم در تهران

به گزارش آبیاری، بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران طی پنج روز آینده با عنایت به تداوم استقرار توده هوای گرم عدم تغییرات محسوس در دما و وزش باد در بعضی ساعات بخصوص ساعات عصر و شب در بیشتر نواحی استان پیشبینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا بر مبنای بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای پیشبینی عددی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد در بعضی ساعات بخصوص ساعات عصر و شب در بیشتر نواحی استان، وزش باد نسبتا شدید در ارتفاعات و نیمه جنوبی وزش باد شدید گاهی خیلی شدید و در نواحی مستعد گاهی خیزش گردوخاک با امکان انتقال گردو غبار از استانهای مجاور و کاهش موقت کیفیت هوا و کاهش دید پیشبینی می شود.

امروز و فردا (۳ و ۴ مردادماه) در ساعتهای پس از ظهر تا شب در ارتفاعات بالادست استان بخصوص شمال شرق گاهی بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

طی پنج روز آینده با عنایت به تداوم استقرار توده هوای گرم عدم تغییرات محسوس در دمای استان پیشبینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۰ درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۴ مرداد ماه) قسمتی ابری، گاهی وزش باد و به تدریج افزایش باد با حداقل دمای ۲۸ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (۵ مردادماه) قسمتی ابری، گاهی وزش باد و از پس از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۳۰ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

منبع:

1402/05/04
08:16:42
5.0 / 5
324
تگها: كیفیت , هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد