مدیركل مدیریت بحران استانداری تهران:

تهرانی ها تا دوشنبه از صعود به ارتفاعات پرهیز کنند

تهرانی ها تا دوشنبه از صعود به ارتفاعات پرهیز کنند

به گزارش آبیاری، مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران ضمن اشاره به آماده باش مدیریت بحران به دنبال صدور اخطار زرد وزش باد و بارش باران، اظهار داشت: تهرانی ها تا دوشنبه از صعود به ارتفاعات پرهیز کنند.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، حامد یزدی مهر ضمن اشاره به صدور اخطار زرد وزش باد شدید و گرد و خاک اظهارکرد: طبق پیشبینی سازمان هواشناسی این اخطار از فردا شنبه ۲۸ مردادماه تا روز سه شنبه ۳۱ مردادماه برای نیمه جنوبی و غربی استان تهران صادر گردیده است.
یزدی مهر با اشاره به اینکه تاکید مدیریت بحران به هنگام وزش باد شدید اجتناب از قرار گرفتن در ارتفاعات و توقف در کنار درختان فرسوده، تابلوهای تبلیغاتی و بناهای سست و نیمه کاره است، اظهار داشت: شهروندان عزیز بخصوص سالمندان و افراد دارای بیماری زمینه ای توجه داشته باشند به دلیل وزش باد و احتمال گرد و خاک از حضور درفضای باز اجتناب کنند.
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران اضافه کرد: طبق اعلام سازمان هواشناسی به موازات اخطار وزش باد شدید و گرد و خاک از شنبه ۲۸ تا دوشنبه ۳۰ مردادماه رگبار باران و احتمال رعدوبرق در بعضی نواحی نیمه شمالی بخصوص در ارتفاعات شمال شرقی هم پیشبینی شده است.
ایشان در ادامه بر لزوم احتیاط در تردد جاده ای، پرهیز از صعود به ارتفاعات، عدم توقف درحاشیه رودخانه و مسیل ها تصریح کرد و اظهار داشت: به هنگام صدور اخطار از همه مردم می خواهیم به موارد سفارش شده دقت ویژه داشته باشند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران همینطور به ابلاغ اخطار به همه دستگاههای عضو ستاد مدیریت بحران و امدادرسان اشاره نمود و افرود: مدیریت بحران درحال آماده باش کامل است.1402/05/27
21:40:20
5.0 / 5
215
تگها: درخت , دستگاه , هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد