وزیر جهاد كشاورزی:

واگذاری پایش كیفیت انواع كودها به موسسه تحقیقات خاك و آب

واگذاری پایش كیفیت انواع كودها به موسسه تحقیقات خاك و آب

آبیاری: وزیر جهاد كشاورزی، ثبت و پایش كیفیت انواع كودها، بهسازهای خاك و بهبود دهنده های رشد شیمیایی، آلی و زیستی را به موسسه تحقیقات خاك و آب واگذار كرد.


به گزارش روز چهارشنبه وزارت جهاد کشاورزی، «کاظم خاوازی » در نامه ای به « اسدی رحمانی » رئیس موسسه تحقیقات خاک و آب، اعلام نمود: باتوجه به ماده ۱۰ قانون حفاظت از خاک و برابر ابلاغیه ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۳ بدین وسیله مسئولیت «ثبت و پایش کیفیت انواع کودها، بهسازهای خاک و بهبود دهنده های رشد شیمیایی، آلی و زیستی» به مو سسه تحقیقات خاک و آب واگذار می شود.
همچنین وزیر جهاد کشاورزی خواهان آن شده تا موسسه تحقیقات خاک و آب با هماهنگی بخش های اجرایی مرتبط نسبت به تهیه بخشنامه ها و دستورالعمل های اجرایی مورد نیاز اقدام و به شکل مستمر به وی گزارش شود.
به گزارش آبیاری به نقل از ایرنا، «کاظم خاوازی» دارای دکتری تخصصی کشاورزی گرایش خاک شناسی از دانشگاه تربیت مدرس است و قبل از اینکه در فروردین ماه امسال از مجلس شورای اسلامی بعنوان وزیر جهاد کشاورزی رای اعتماد بگیرد، معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی بود و در سوابق اجرایی وی، رئیس موسسه تحقیقات خاک و آب کشور و رئیس بخش تحقیقات بیولوژی خاک نیز به چشم می خورد.منبع:

1399/07/03
21:49:34
5.0 / 5
1400
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد