دانشگاهیان برای توسعه فناوری های آب فرا خوانده شدند

دانشگاهیان برای توسعه فناوری های آب فرا خوانده شدند

با بیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از رساله های تحصیلات تكمیلی دانشجویان در حوزه آب، خشكسالی، فرسایش و محیط زیست حمایت می شود.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، کارگروه تخصصی آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست ستاد توسعه فناوری های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سومین فراخوان پشتیبانی از رساله های تحصیلات تکمیلی را منتشر نمود و بر این اساس دانشجویان تا ۲۰ آبان ماه سالجاری برای ارسال طرح های خود مهلت دارند.
بهره گیری از توان و ظرفیت بالقوه دانشگاه ها و تشویق دانشجویان به انجام تحقیقات و پروژه های کاربردی اهدافی است که با انتشار این فراخوان دنبال می شود تا توسعه فناوری های مورد نیاز کشور با استفاده از رساله های دانشجویان تحصیلات تکمیلی را شاهد باشیم.
تمام دانشجویانی که در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی رشته های در رابطه با آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست تحصیل می کنند، می توانند بعد از دریافت تأییدیه مبحث از ستاد و تصویب آن در دانشگاه از حمایت های این فراخوان بهره مند شوند.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، همینطور رساله هایی حمایت می شوند که ماهیت آنها فناورانه و کاربردی باشد و نوآوری در آنها مشاهده شود.
منبع:

1399/07/30
13:41:26
5.0 / 5
1398
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد