تایید عمدی بودن آتش سوزی در بعضی جنگل ها از طرف فرمانده ناجا

تایید عمدی بودن آتش سوزی در بعضی جنگل ها از طرف فرمانده ناجا

فرمانده ناجا با بیان عمدی بودن بعضی از حریق های رخ داده در جنگل ها و فضاهای سبز از شناسایی و دستگیری چندین نفر در این خصوص آگاهی داد.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، سردار حسین اشتری در حاشیه رزمایش ارتقای توان و تحرک عملیاتی پلیس راهور ناجا که بامداد امروز در دانشگاه علوم انتظامی ناجا برگزار شد، درباره الکترونیکی شدن خدمات پلیس اظهارکرد: بحث الکترونیکی کردن خدمات و هوشمند سازی ارائه خدمات در اولویت برنامه های نیروی انتظامی است و ما در پلیس راهور ناجا هم گام های خوبی در این مورد برداشته ایم.
وی افزود: اساسا هرچقدر که خدمات ما بوسیله سامانه های الکترونیکی باشد دقت ما هم رو به افزایش خواهد رفت. در همین راستا نیز از روزهای آینده به صورت آزمایشی نقل و انتقال خودرو در شرق و غرب تهران به صورت الکترونیک انجام می شود. امیدوارم بتوانیم در بخش های مختلف این خدمات را ارائه دهیم.
بگفته فرمانده ناجا طبق پیش بینی های انجام شده، ارتقای خدمات الکترونیک می تواندد منجر به کاهش ۸۵ درصدی مراجعات حضور به پلیس شود که این امر هم به نفع مردم خواهد بود و هم از حجم کار پرسنل ناجا کم خواهدنمود.
اشتری درپاسخ به پرسشی در مورد آتش سوزی در جنگل ها نیز اظهار داشت: نیروی انتظامی و دستگاه های مسئول در این عرصه حضور پیدا کردند و اقدامات خوبی هم صورت گرفت. در مورد حریق ها هم بخشی به صورت غیرعمد بوده و البته بعضی هم عمدی هم بود که در این خصوص تعدادی شناسایی و دستگیر شدند و ان شاالله نتایج اقدامات به مردم اعلام می شود.
فرمانده ناجا در مورد ورود پلیس به بازار مسکن نیز اظهار داشت: وظیفه ذاتی پلیس امنیت اقتصادی این است که با مفاسد اقتصادی برخورد کند و در جایی که ما متوجه صدمه ای شویم اگر فسادی را ببینیم حتما با هماهنگی دستگاه قضایی برخورد خواهد شد. چند کیس بزرگ هم داریم که در حال رسیدگی است و جزئیات آن اطلاع رسانی خواهد شد.
اشتری در مورد سفر رفتن مردم هم اظهار داشت: مردم به مصوبات ستادملی مقابله با کرونا توجه داشته باشند و بدانند این موضوعات و مصوبات برای سلامتی خود و خانواده هایشان هست. مردم توجه نمایند به سفارش ها و هشدارهای پلیس و ان شاالله با رعایت مسائل ترافیکی و قانون شاهد کاهش جانباختگان هم باشیم.
وی در مورد پیش بینی اش از افزایش یا کاهش سفرها در تابستان امسال نیز اظهار داشت: بنظر می رسد که مردم باید بیشتر توجه نمایند.1399/03/26
23:27:19
5.0 / 5
2337
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد