آیت الله نوری همدانی:

دولت دست واسطه ها را قطع كند

دولت دست واسطه ها را قطع كند

به گزارش آبیاری آیت الله حسین نوری همدانی ازمراجع تقلید اظهار داشت: دولت دست واسطه ها را قطع كند تا اجناس ارزان شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی این مرجع تقلید، آیت الله نوری همدانی روز پنجشنبه در دیدار کاظم خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی، با تشکر از خدمات انجام شده اشاره کرد: امروز گرانی کمر مردم را شکسته و آنان درمشکلات سخت معیشتی هستند.

وی پایین بودن پول ملی و وجود واسطه ها را دو مشکل مهم دربالا بودن قیمت کالاهای اساسی دانست و اضافه کرد: وزارت جهاد کشاورزی باید دست واسطه ها را قطع کند تا هم تولید کننده و هم مصرف کننده سود ببرد.

وی افزود: خدمت به مردم بالاترین عبادت است و امروز وظیفه اول مسئولان خدمت به مردم است.

این مرجع تقلید همین طور دربخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: امروز باتوجه به افتتاح سفارتخانه رژیم صهیونیستی در بحرین با آن سابقه درخشان تاریخی، روز عزای جهان اسلام است.
آیت الله نوری همدانی با اشاره به سفر نتانیاهو به بحرین و افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در آن کشور، امروز را روز عزای جهان اسلام دانست و باتوجه به سابقه بحرین و برخاستن علماء بزرگ در آن کشور اشاره کرد: در اسلام مرز جغرافیای ملاک نیست و علماء بحرین با جهاد و شهادت باید به مبارزه خود ادامه دهند و سکوت و بی تفاوتی جایز نمی باشد.

در سفر غیر رسمی وزیر جهاد کشاورزی به قم که بدون اطلاع قبلی و حضور خبرنگاران صورت گرفته است، کاظم خاوازی با شماری از مراجع و علمای قم دیدار و گفت و گو می کند.منبع:

1399/09/13
20:49:47
5.0 / 5
1170
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد