هوای پایتخت در محدوده قابل قبول

هوای پایتخت در محدوده قابل قبول

به گزارش آبیاری برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای ‍‍پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان در محدوده قابل قبول قرار داشته و آلاینده شاخص طی ۲۴ ساعت گذشته «دی اکسید نیتروژن» بوده است.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از آن حکایت می کند که حاکمیت ناپایداری جوی همراه با پراکندگی آلاینده ها تا صبحگاه امروز (۳۰ دی ماه) سبب شده است کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

طی روز افزایش تندی باد سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی می ماند. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت پیشبینی می شود با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول باشد.

صبحگاه فردا (۱ بهمن ماه) با وزش باد مؤثر انتظار می رود از غلظت آلاینده ها کاسته شود و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال داشته باشد.

استمرار ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر طی روز سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد همینطور افزایش ناپایداری جوی همراه با رشد ابرناکی و وزش باد تا اواخر وقت فردا (۱ بهمن ماه) سبب کاهش غلظت آلاینده ها خواهد شد و پیشبینی می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «دی اکسید نیتروژن» با میانگین ۷۰ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۶ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.
1399/10/30
11:14:22
0.0 / 5
1147
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد