كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز و فردا

كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز و فردا

آبیاری: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، در صورتیکه کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته و الان (14 بهمن ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است اما کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت طی امروز و فردا پیش بینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که عدم وزش باد مؤثر تا بامداد امروز (۱۴ بهمن ماه) موجب می شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

طی روز افزایش نسبی تندی باد تا حدودی موجب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد اما با برقراری آسمان آرام و رشد پایداری جوی در اواخر وقت پیش بینی می شود با افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

صبح فردا (۱۵ بهمن ماه) با شروع تردد خودرو ها انتظار می رود بر غلظت ذرات معلق افزوده شود و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق را به همراه داشته باشد.

استمرار پایداری جوی و عدم وزش باد مؤثر طی روز موجب تجمع آلاینده ها خواهد شد بدین سبب افزایش ترافیک در اواخر وقت فردا ( ۱۵ بهمن ماه) موجب افزایش غلظت آلاینده ها می شود و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۷ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۲ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

انتهایی پیاممنبع:

1399/11/14
11:57:00
0.0 / 5
1125
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد