تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت

بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت، برقراری شرایط قابل قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (28 بهمن ماه) پیش بینی می شود و انتظار می رود این شرایط تا فردا ادامه پیدا کند.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در صبحگاه امروز (۲۸ بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته است که ناشی از ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.

طی روز نیز به تدریج بر تندی باد افزوده خواهد شد که پراکندگی آلاینده ها را به دنبال خواهد داشت همین طور با تداوم این شرایط جوی پیش بینی می شود در اواخر وقت با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گیرد.

با استمرار ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر تا بامداد فردا (۲۹ بهمن ماه) انتظار می رود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد. وزش باد نسبتا شدید همراه با احتمال بارش پراکنده در طول روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود. در شامگاه فردا (۲۹ بهمن ماه) نیز با برقراری شرایط مساعد جوی در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت.

به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۰۰ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۸ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.
1399/11/28
14:53:06
0.0 / 5
1049
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد