خیزش گرد و خاك در نوار شرقی كشور

خیزش گرد و خاك در نوار شرقی كشور

مدیر كل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی از خیزش گرد و خاك و كاهش كیفیت هوا در نوار شرقی كشور طی پنج روز آینده اطلاع داد.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: بر مبنای تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی طی پنج روز آینده در بعضی ساعات در استان های ساحلی دریای خزر و اردبیل و طی ساعات بعد ازظهر در شمال استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی افزایش ابر، بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیشبینی می شود.

وی افزود: روز سه شنبه (۱۰ تیر) علاوه براین مناطق در خراسان شمالی و گلستان رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت خواهیم داشت.

ضیاییان با اشاره به این که دریای خزر امروز ( ۷تیر) مواج است، اظهارکرد: طی پنج روز آینده در نوار شرقی کشور بخصوص منطقه زابل وزش باد شدید ادامه دارد و خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در این مناطق دور از انتظار نیست.

مدیرکل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در انتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا (۸ تیر) صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد و پس فردا (۹تیر) هم صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و احتمال وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

منبع:

1399/04/07
21:22:20
5.0 / 5
2134
تگها: كیفیت , هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد