وزیر صنعت اعلام كرد:

توزیع گسترده مرغ منجمد در سراسر كشور از امروز

توزیع گسترده مرغ منجمد در سراسر كشور از امروز

به گزارش آبیاری وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت:  بنا به دستور وزیر جهاد کشاورزی از امروز (سه شنبه) توزیع گسترده مرغ منجمد در سراسر کشور برای متعادل شدن قیمت ها در بازار انجام می شود.


«علیرضا رزم حسینی» امروز (سه شنبه) در نشست مشترک وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت با موضوع تنظیم بازار کالاهای اساسی، اضافه کرد: قبل از این وزارت جهاد کشاورزی و صنعت هماهنگی با یکدیگر داشته اند اما جلسه امروز بمنظور انسجام بیشتر اقدامات است.
وی اظهارداشت: ستاد تنظیم بازار هماهنگ کننده دستگاه های مرتبط می باشد و به صورت هفتگی توسط همکاران تشکیل می شود و همه اعضای موثر نیز در این راستا حضور دارند.
وزیر صنعت اظهار داشت: شب عید و ایام ویژه به سبب افزایش تقاضا ممکنست در بازار هیجاناتی بوجود بیاید به همین دلیل جلسات منظم تری صورت می گیرد.
وی افزود: امروز با وزارت جهاد کشاورزی تقسیم کار خوبی انجام دادیم تا منسجم تر در جهت معیشت مردم حرکت نماییم.
رزم حسینی اضافه کرد: امروز با اهمیت ترین مسئولیت در بخش اقتصادی دولت که شامل جهاد کشاورزی بعنوان متولی و تامین کننده امنیت غذایی کشور است و وزارت صنعت بعنوان تامین کننده نهاده های دامی صادرات و واردات و بانک مرکزی و دیگر دستگاهها باید در این شرایط جنگ اقتصادی همکاری نماییم تا بتوانیم از این شرایط عبور نماییم.
وزیر صنعت اظهار داشت: بر طبق تقسیم کار انجام شده قرار شد وزارت جهاد کشاورزی نسبت به تامین بموقع مرغ اقدام نماید و همکاران ما با بهره گیری از شبکه توزیع و اصناف اقدام نمایند.
به گفته ی ایشان، حالا سه میلیون واحد صنفی، شرکت های تعاونی کارکنان، شرکت های تعاونی نیروهای مسلح و بسیج اصناف در سراسر کشور فعال می باشند و همکاری خوبی شروع کردند تا یک شبکه توزیع خوب مردمی ایجاد شود.
رزم حسینی اضافه کرد: امیدواریم که در ماه های پیش رو که همین سیاست را دنبال خواهیم کرد به سمت فراوانی کالاها برویم.
وی افزود: تولیدکنندگان ما باید قادر به افزایش تولید باشند که سیاست های ما در جهت تامین مواد اولیه بوده و در بخش قوانین و مقررات، پیش بینی های لازم صورت گرفته است.
وزیر صنعت اظهار داشت: امیدواریم روز های پایانی سال و ایام عید را با کمترین هیجانات بازار سپری نماییم.
منبع:

1399/12/26
20:16:58
0.0 / 5
1130
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد