معاون شهردار تهران خبر داد

افزایش ۵۰۰ درصدی اعتبارات پیش گیری از سیلاب در پایتخت

افزایش ۵۰۰ درصدی اعتبارات پیش گیری از سیلاب در پایتخت

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اظهار داشت: اعتبارات پیش گیری از سیلاب 500 درصد افزایش دارد.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، صفا صبوری دیلمی در آیین بهره برداری از پروژه های مدیریت سیلاب در غرب تهران اظهار داشت: پروژه های عمرانی در شهر تهران شامل تغییر رویکرد شده است و این را از تغییر رویکرد در مدیریت سیلاب هم می توان متوجه شد. در سال ۹۷ اعتباراتی برای سیلاب تخصیص داده شد که یک پنجم اعتبارات ۱۴۰۰ است یعنی شورای شهر تهران ۵۰۰ درصد اعتبار دراین زمینه را افزایش داده است.

وی اضافه کرد: ابرپروژه هایی که در شهر تهران در حال اجرا هستندف ماشین محور نیستند و انسان محور هستند و قسمتی از آن پروژه ها همین است که خطر سیل و سیلاب را از جان و مال مردم برطرف نماییم.

دیلمی به باغ راه حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره نمود و اظهار داشت: این باغ راه ۹ کیلومتری روی تونل ریلی تهران- تبریز از اقدامات کم نظیر در جهان است.

وی درباره بوستان ۵۴ هکتاری که در مناطق ۱۷ و ۱۸ در حال ساخت است، اظهارکرد: با اجرای این پروژه مسیر ورزشی، تفریحی و گردشگری برای مردم ایجاد می شود. سرانه آنجا رشد پیدا می کند. امیدوارم حداقل فاز یک این پروژه در ماه آتی بهره برداری شود.
1400/02/29
20:03:39
5.0 / 5
1047
تگها: باغ , مسیر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد