گردوخاك در راه بوشهر

گردوخاك در راه بوشهر

به گزارش آبیاری بوشهر کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر اظهار داشت: از امروز تا اواخر هفته گردوخاک همراه با وزش باد در بعضی نقاط استان میهمان خواهد بود.


پیام مساعدی با بیان این خبر اظهار نمود: بررسی نقشه های هواشناسی نشان داده است از امروز تا اواخر هفته در بعضی از ساعات به جهت وزش بادهای شمال غربی، بیش تر در سواحل شمالی و مرکزی استان، دریا مواج و متلاطم خواهد بود.
وی افزود: در این زمان در بعضی از نقاط استان احتمال خیزش گردوخاک همراه با وزش باد هم دور از انتظار نخواهد بود.
این کارشناس هواشناسی بیان نمود: همینطور امروز و فردا دمای بیشینه هوا در سطح استان از مقادیر بالایی برخوردار می باشد.
مساعدی افزود: ساعات آینده آسمان استان بیش تر صاف همراه با غبار محلی، طی ساعاتی وزش باد و در بعضی نقاط همراه با گردوخاک و در نواحی جنوبی مه صبحگاهی خواهد بود.
وی تصریح کرد: جهت وزش باد در قسمت های شمالی و مرکزی بیش تر بیش تر شمال غربی با سرعت ۱۴ تا ۴۴ گاهی بیشتر از ۵۶ کیلومتر در ساعت و در قسمت های جنوبی بیش تر شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و از اواخر وقت با سرعت ۱۶ تا ۴۴ گاهی بیشتر از ۵۶ کیلومتر در ساعت است.
کارشناس هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: ارتفاع موج در سواحل شمالی و مرکزی استان ۹۰ تا ۱۸۰ گاهی ۲۱۰ سانتی متر و در سواحل جنوبی ۶۰ تا ۱۲۰ سانتی متر و از اواخر وقت ۹۰ تا ۱۸۰ گاهی ۲۱۰ سانتی متر خواهد بود.
منبع:

1400/03/17
17:20:45
5.0 / 5
1123
تگها: هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد