طرح ساماندهی صنعت خودرو در دستور كار امروز مجلس

طرح ساماندهی صنعت خودرو در دستور كار امروز مجلس

به گزارش آبیاری گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح ساماندهی صنعت خودرو و تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می گیرد.


به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نشست علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی به ریاست «محمدباقر قالیباف» و با حضور ۲۱۲ نماینده دقایقی پیش شروع شد.
در جلسه امروز، ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولید کشاورزی و گزارش این کمیسیون در مورد طرح الحاق یک تبصره به قانون بیمه محصولات کشاورزی در دستور کار نمایندگان قرار می گیرد.
رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه دوفوریتی شوراهای حل اختلاف، گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح دوفوریتی جهش تولید و تامین مسکن و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح ساماندهی صنعت خودرو همین طور بررسی می شود.
همچنین گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح اجبار به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول، گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور و گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی هم برای دستور کار امروز پیش بینی شده است.
گزارش کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مورد بررسی روش اجرای قانون اصلاح قانون صدور چک، گزارش کمیسیون صنایع و معادن در خصوص تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران و انتخاب یک نماینده از هر یک از کمیسیون های برنامه و بودجه و محاسبات، اقتصادی و اجتماعی بعنوان ناظر در شورای مبحث بند (الف) تبصره(۱۸) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور هم در دستور کار امروز قرار دارد.


1400/03/31
20:23:23
5.0 / 5
1029
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد