فرماندار كرمانشاه:

گوشت مورد نیاز بازار كرمانشاه با فعالیت كشتارگاه بیستون تأمین می شود

گوشت مورد نیاز بازار كرمانشاه با فعالیت كشتارگاه بیستون تأمین می شود

به گزارش آبیاری، ایرنا- فرماندار شهرستان کرمانشاه ضمن اشاره به وقفه بوجود آمده در روند فعالیت کشتارگاه بیستون، اظهار داشت: گوشت مورد نیاز مردم کرمانشاه در بازار تأمین می شود و اختلالی در این حوزه ایجاد نخواهد شد.


به گزارش آبیاری به نقل از ایرنا، «فضل الله رنجبر» روز چهارشنبه در نشست بررسی مشکلات کشتارگاه بیستون که در محل فرمانداری کرمانشاه برگزار شد، عنوان کرد: اختلافاتی بین کشتارگاه بیستون و اتحادیه قصابان وجود داشت که منجر به ایجاد اختلال در روند فعالیت کشتارگاه شده بود.
وی اضافه کرد: بر مبنای تصمیم نشست امروز مقرر شد که اتحادیه قصابان و کشتارگاه بیستون به منظور روانسازی توزیع گوشت در بازار هماهنگی لازم را با یکدیگر انجام دهند.
فرماندار کرمانشاه توضیح داد: برپایه تصمیمات اتخاذ شده دام های سبک استان در کشتارگاه ماهیدشت و دام های سنگین در کشتارگاه بیستون ذبح خواهند شد.
رنجبر با تکیه بر این که بر روند ذبح و توزیع گشت قرمز در سطح شهرستان کرمانشاه نظارت دقیق خواهد شد، اظهار داشت: با کمک دستگاه قضایی با عواملی که در روند توزیع گوشت در بازار اختلال ایجاد کنند، قاطعانه برخورد خواهد شد.
به گزارش آبیاری به نقل از ایرنا، مدیران کشتارگاه بیستون و اتحادیه قصابان بر سر قرار داد استفاده از چربی های اضافه گوشت گاو و گوساله و اعضای داخلی دام با یکدیگر اختلاف نظر داشتند که قرار شد پیمانکار فعلی تا پنج ماه آینده همچنان به روند فعالیت خود جهت استفاده از چربی ادامه دهند.
چربی های اضافه و مضر حاصل از ذبح دام در کوره آب و برای صنایع صابون سازی مورد استفاده قرار می گیرد اما مدیران کشتارگاه صنعتی بیستون در نشست امروز مدعی بودند که بخشی از این چربی ها به صورت غیر قانونی وارد بازار می شود.
شهرستان کرمانشاه بیشتر از یک میلیون نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان را در خود جای داده است.


1400/04/16
23:42:57
5.0 / 5
989
تگها: آب , دستگاه
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد