رییس انجمن كشت فرا سرزمینی كشاورزی:

ساداتی نژاد به مشکلات بخش کشاورزی واقف است

ساداتی نژاد به مشکلات بخش کشاورزی واقف است

به گزارش آبیاری رئیس انجمن کشت فرا سرزمینی کشاورزی با اشاره به اینکه ساداتی نژاد به مشکلات بخش کشاورزی واقف است، اظهار داشت: حل این مشکلات نیاز به ایجاد زیرساخت ها و تسهیلگری هایی دارد که وزیر پیشنهادی به آنها آشناست.


«علی رضوانی زاده» روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا درباره معرفی «سید جواد ساداتی نژاد» بعنوان وزیر جهاد کشاورزی، عنوان کرد: وی یکی از بهترین گزینه های هماهنگ با وزارت خانه است. آب و امنیت غذایی یکی از بزرگترین مشکلات در حوزه کشاورزی به حساب می آید و خوشبختانه تحصیلات وی هم این زمینه بوده است.
او افزود: او همینطور در کمیسیون کشاورزی مجلس، مطالعات پایه ای و بررسی های بنیادین در این عرصه داشته که نشانگر اهمیت این بخش برای وزیر پیشنهادی وزارت خانه است.
این فعال بخش خصوصی ساداتی نژاد را یکی از بهترین وزرا ارزیابی کرد و اضافه کرد: با عنایت به این که بخش کشاورزی بیشترین رشد اقتصادی را در سال ۹۹ داشته است، انتظار ما هم انتخاب فرد شایسته ای برای این وزارت خانه است.
رئیس انجمن کشت فرا سرزمینی کشاورزی درباره انتظارات بخش خصوصی از وزیر کشاورزی اظهار داشت: مطالباتی از قبل تعریف شده و متاسفانه روی زمین مانده است. بحث اصلی توجه به اقتصاد مردمی و بخش خصوصی و خصوصی سازی است و هیچ تقاضای جدیدی مطرح نیست.
رضوانی زاده خاطرنشان کرد: مهم این است که وزیر مرد عمل باشد و به باور ما بعنوان تشکل بخش خصوصی، ساداتی نژاد میل و اراده کافی را برای عمل به باورهایش دارد.


منبع:

1400/05/25
13:53:42
5.0 / 5
1005
تگها: آب , كشاورزی
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد