سخنگوی كمیسیون كشاوزی:

اوجی روزمه قوی و برنامه های مدون ارائه کرده است

اوجی روزمه قوی و برنامه های مدون ارائه کرده است

به گزارش آبیاری سخنگوی کمیسیون کشاورزی اظهار داشت: رزومه بسیار عالی و برنامه های مدون وزیر پیشنهادی نفت می تواند نظر نمایندگان را جلب نماید.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، احد آزادیخواه روز دوشنبه بعد از نشست اعضای کمیسیون کشاورزی با وزیر پیشنهادی نفت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وزیر پیشنهادی نفت میهمان نشست روز سه شنبه کمیسیون کشاورزی بود و برنامه هایی که ارائه کرد، مورد قبول اعضای کمیسیون واقع شد.
وی افزود: یکی از با اهمیت ترین برنامه های وزیر پیشنهادی نفت که اعضای کمیسیون کشاورزی هم آنرا قبول داشتند، بحث صادرات بود. بخصوص این که درحال حاضر۳۰ درصد از ۱۰۰درصد محصولات پتروشیمی را در واحدهای تولیدی داخل مصرف می نماییم و ۷۰درصد بصورت نیمه خام صادر می شود.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: برنامه وزیر پیشنهادی نفت این است که برای این ۷۰درصد محصولات پتروشیمی برنامه ریزی داشته باشد. او همین طور بطور جدی به دنبال جذب سرمایه گذار در زمینه نفت و گاز و صادرات گاز به کشورهای همسایه است.
آزادیخواه اظهار داشت: اعضای کمیسیون کشاورزی در نشست با وزیر پیشنهادی نفت دو موضوع را مطرح نمودند، یکی از این موضوعات برق دار کردن چاه های آب کشاورزی بود که کشاورزان به دنبال آن هستند. موضوع دیگر تامین سوخت برای ماشین آلات کشاورزی در سراسر کشور است که نمایندگان از وزیر پیشنهادی مطالبه کردند.
وی اشاره کرد: رزومه بسیار عالی و برنامه های مدونی که اوجی دارد می تواند نظر نمایندگان را جلب نماید.


منبع:

1400/05/25
15:45:48
5.0 / 5
1035
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد