بررسی طرح های ساماندهی خودرو و امنیت غذایی در دستور کار مجلس

بررسی طرح های ساماندهی خودرو و امنیت غذایی در دستور کار مجلس

بررسی طرح های ساماندهی صنعت خودرو و تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی در دستور کار این هفته نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.


به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، مجلس شورای اسلامی در هفته جاری روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهاشنبه تشکیل جلسه خواهد داد و ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی در دستور کار نمایندگان قرار دارد.
همچنین بررسی طرح ساماندهی صنعت خودرو و بررسی لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر نیز برای دستور این هفته پیش بینی شده است.
طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان، طرح مدیریت تعارض منافع، لایحه تأسیس نهاد مستقل تنظیم گر بخش و لایحه مقاوله نامه بازرسی کار نیز در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد.
لایحه تصویب مقاوله نامه ایمنی و بهداشت شغلی، لایحه موافقتنامه همکاری اقتصادی و تجاری بین دولتهای ساحلی خزر و طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار نیز برای دستور جلسه این هفته قرار دارد.
طرح اصلاح مواد (۷۰۵) تا (۷۱۱) کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی، طرح پشتیبانی از مالکیت صنعتی و طرح اصلاح قانون تشکیلات وآیین دادرسی دیوان عدالت اداری نیز برای دستور جلسه این هفته پیش بینی شده است.
لایحه اصلاح ماده (۸) قانون بیمه الزامی خسارات واردشده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه، لایحه پروتکل اصلاحی موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کرواسی و لایحه پروتکل اصلاحی بند(۵-۴-۱-۱۰) اساسنامه موسسه منطقه ای استانداردسازی، ارزیابی انطباق، تأیید صلاحیت و اندازه شناسی سازمان همکاری اقتصادی نیز در دستور کار هفته جاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی گنجانده شده است.
همچنین گزارش کمیسیون عمران درباره تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور و گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در مورد بررسی حادثه انفجار و آتش سوزی مورخ ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ کلینیک درمانی سینامهر تهران در دستوراین هفته مجلس پیش بینی شده است.


1400/06/14
08:35:31
5.0 / 5
936
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد