از سوی معاون اول رییس جمهوری

مصوبه مربوط به واردات تخم مرغ نطفه دار گوشتی ابلاغ گردید

مصوبه مربوط به واردات تخم مرغ نطفه دار گوشتی ابلاغ گردید

آبیاری: معاون اول رئیس جمهوری تصویب نامه مربوط به واردات تخم مرغ نطفه دار گوشتی از طرف شرکت پشتیبانی امور دام کشور را ابلاغ نمود.


به گزارش آبیاری به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت، هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه ۱۷ شهریور به پیشنهاد وزارت جهادکشاورزی با واردات ۹۵ میلیون عدد تخم مرغ نطفه دار گوشتی مورد نیاز کشور از طرف شرکت پشتیبانی امور دام کشور در قالب برنامه زمان بندی وزارت فوق طی شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰ موافقت نمود.
بر این اساس شرکت مذکور می تواند بمنظور تسریع در امور از ظرفیت شرکت های خصوصی دارای اهلیت بهره برده و مسئولیت این امر به عهده شرکت پشتیبانی امور دام کشور خواهد بود.
همچنین بانک کشاورزی معادل ۱۲ هزار و ۵۰۰ میلیاردریال بابت اجرای تامین جوجه یک روزه در اختیار شرکت پشتیبانی امور دام کشور قرار می دهد.
براساس این مصوبه سازمان برنامه و بودجه کشور مکلف است با بیان شرکت پشتیبانی امور دام کشور و بعد از تأیید سازمان حسابرسی، مابه التفاوت قیمت مصوب جهت فروش و قیمت تمام شده را تامین و پرداخت کند.
همچنین سازمان برنامه و بودجه کشور موظف است اصل و سود تسهیلات و هزینه های تبعی را تعهد و تضمین کند.
شرکت پشتیبانی امور دام کشور نیز موظف است تسهیلات دریافتی را در سررسید مقرر از محل فروش محصولات خریداری شده و ضرر و زیان دریافتی پرداخت کند.
بر اساس این مصوبه بانک کشاورزی موظف است در پرداخت تسهیلات به شرکت مذکور تسهیل و تسریع نماید.


منبع:

1400/06/23
09:50:32
5.0 / 5
908
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد