تصمیم جدید شرکت خودروسازی ولوو در جهت حفظ محیطزیست

تصمیم جدید شرکت خودروسازی ولوو در جهت حفظ محیطزیست

به گزارش آبیاری خراسان رضوی ولوو در نظر دارد تا سال ۲۰۳۰ یک خط کامل از خودرو های برقی کاملا بدون چرم داشته باشد. با آغاز به کار ولوو C۴۰ ریشارژ، ولوو خودرو های برقی خویش را با فضاهای داخلی که از مواد پایدار تهیه شده است، عرضه می دهد.


به گزارش موتور ترند، ولوو با موضع گیری در جهت پشتیبانی از حقوق حیوانات، در داخل خودرو های برقی خود از مواد پایدار استفاده خواهد نمود. خودروساز سوئدی این تصمیم را گامی در جهت صحیح استفاده از موادی که حاوی محصولات حیوانی هستند، توصیف می کند.
همه مدلهای جدید ولوو که قصد دارند تا سال ۲۰۴۰ به یک کسب و کار کاملا چرخشی تبدیل شوند، تا سال ۲۰۲۵ از ۲۵ درصد محتویات بازیافتی و سازگار با محیط زیست استفاده می نمایند.
ولوو در نظر دارد، به جای روکش چرم، گزینه های دوست دار محیط زیست مانند Nordico، فضای داخلی جدید ساخته شده از بطری های پرواتیلن ترفتالات PET مواد منسجم زیستی و چوب پنبه های بازیافتی را به خریداران عرضه می دهد. فضای داخلی Nordico در نسل بعدی مدلهای ولوو به نمایش در خواهد آمد.
ولوو به منظور پشتیبانی از حیوانات، با اطمینان از قابلیت ردیابی کامل زنجیره تأمین پشم، به عرضه گزینه های مخلوط با پشم از تأمین کنندگانی که تایید شده هستند، ادامه می دهد. بخشی از استراتژی ولوو در جهت حفظ محیط زیست این است که همه تأمین کنندگان ۱۰۰ درصد از انرژی های تجدیدپذیر استفاده کنند، حتی کسانی که مواد را تهیه می کنند.
ولوو همینطور می خواهد میزان استفاده از محصولات باقیمانده از تولیدات دامی را کم کند، خواه بخشی از خود ماده باشد یا طی فرایند شیمیایی از آن ساخته شده باشد.
تلاشهای ولوو برای تولید خودرو های برقی بدون چرم تا سال ۲۰۳۰ ریشه در تاثیرات منفی زیست محیطی استفاده از گاوها و جنگل زدایی دارد.
بخش عمده ای از انتشار گازهای گلخانه ای جهانی از دامداری ناشی می شود و دام ها مسئول ۱۴ درصد تولید این گازها تخمین زده می شوند.
ولوو با اتخاذ موضع محکم و جایگزینی فعالانه مواد دوست دار حیوانات، می خواهد از ظلم به حیوانات ممانعت به عمل آورد.1400/07/03
18:51:49
5.0 / 5
744
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد