وزیر جهاد كشاورزی:

تولید کالاهای اساسی و پروتئین خط قرمز وزرات جهاد کشاورزی است

تولید کالاهای اساسی و پروتئین خط قرمز وزرات جهاد کشاورزی است

وزیر جهاد کشاورزی با اعلان اینکه تولید کالاهای اساسی و پروئین خط قرمز وزرات جهاد کشاورزی است، اضافه کرد: تولید کالاهای اساسی و مایحتاج مردم در داخل کشور باید با قوت و قدرت ادامه یابد


«سیدجواد ساداتی نژاد» روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور خود در نشست امروز کمیسیون کشاورزی گفت: نمایندگان مجلس نظرات و سوالاتی در مورد بودجه ۶ماهه اول سال ۱۴۰۰ داشتند. در این رابطه صحبت هایی با نمایندگان انجام شد. علاوه بر این برنامه هفتم توسعه را اجمالا مورد بررسی قرار دادیم.

وی ادامه داد: در این جلسه نمایندگان نظرات و راهکارهای خوبی ارائه دادند. همین طور درباره مسائل کشاورزی، منابع طبیعی و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و دغدغه نمایندگان پیرامون تولید مباحثی مطرح و توضیحاتی ارائه شد.

ساداتی نژاد با اعلان اینکه تولید کالاهای اساسی و پروئین خط قرمز وزرات جهاد کشاورزی است، اضافه کرد: تولید کالاهای اساسی و مایحتاج مردم در داخل کشور باید با قوت و قدرت ادامه یابد و برنامه ریزی که دراین زمینه انجام داده ایم محقق خواهد شد.
وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر این که اجازه نمی دهیم روند تولید در زمینه کشاورزی کند شود، اظهار داشت: تلاش می نماییم با بهره گیری از ظرفیت اتحادیه ها و تشکل های مربوطه بازار را با آرامش و با کمک خود مردم ساماندهی نماییم.
1400/07/21
10:09:12
5.0 / 5
921
تگها: كشاورزی
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد