تنفس هوای مطلوب در تهران

تنفس هوای مطلوب در تهران

آبیاری: بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران هوای پایتخت امروز (16 آبان ماه) در وضعیت قابل قبول است.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا براساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبحگاه امروز(۱۶ آبان ماه) باتوجه به ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار گفته است.

وزش باد مؤثر در طول روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود. کاهش نسبی تندی باد تا اواخر وقت یکشنبه هم زمان با افزایش ترافیک شامگاهی تا حدودی سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و وضعیت نامطلوب کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد برقرار می شود.

وزش باد مؤثر تا بامداد روز دوشنبه (۱۷ آبان ماه) تا حدودی از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد کرد، هرچند افزایش تردد خودرو ها و درنتیجه افزایش غلظت ذرات معلق کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد را به دنبال دارد. حاکمیت جو نسبتاً آرام در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود.

با رشد ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر تا اواخر وقت دوشنبه (۱۷ آبان ماه) از غلظت ذرات معلق کاسته خواهد شد و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون با میانگین ۵۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون با میانگین ۵۶ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
منبع:

1400/08/16
13:32:32
5.0 / 5
777
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد