تاکید ستاد اقتصادی دولت بر تقویت صندوق تثبیت بازار سرمایه

تاکید ستاد اقتصادی دولت بر تقویت صندوق تثبیت بازار سرمایه

ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مقرر کرد مدیر عامل صندوق توسعه ملی مصوبات لازم درباره سپرده گذاری از منابع صندوق توسعه ملی برای صندوق تثبیت بازار سرمایه را گرفتن و اقدامات لازم را دراین زمینه اجرا نماید.


به گزارش آبیاری به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت یکشنبه شب به ریاست آیت الله سید ابراهیم رییسی انجام شد.
سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در این نشست گزارشی از وضعیت تنظیم بازار مواد غذایی و خوراکی ها باتوجه به تقسیم کار جدید و تفویض اختیارات و اقدامات مناسبی که دراین حوزه با مشارکت فعال بسیج و بازرسان وزارتخانه های جهادکشاورزی و صنعت، معدن و تجارت انجام شده ارائه کرد
وی همین طور در گزارش های جداگانه ای، وضعیت توزیع مرغ و تخم مرغ را با قیمت های مصوب و تحت نظارت، بوسیله سامانه هوشمندی که بتازگی با عنوان «بازرگام» راه اندازی شده، تشریح نمود.
پس از ارائه گزارش وزارت جهادکشاورزی، قرار شد تنظیم بازار در بخش مواد غذایی طوری باشد که شاهد افزایش قیمت نباشیم و قیمت ها تثبیت شود.
همچنین در این نشست بر تقویت صندوق تثبیت بازار سرمایه بوسیله منابع قانونی همچون صندوق توسعه ملی تاکید شد.
علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی هم گزارشی از اقدامات خود در تنظیم بازار ارز و چگونگی نظارت بر مبادلات ریالی فعالان حوزه بازار ارز ارائه کرد و قرار شد اقدامات دراین زمینه با قدرت ادامه یابد.


1400/08/24
23:34:16
5.0 / 5
632
تگها: آب , كشاورزی
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد