وزیر جهاد كشاورزی در گفت و گو با خبرنگار آبیاری

اهتمام لازم را برای ایجاد ثبات در بازار خواهیم داشت

اهتمام لازم را برای ایجاد ثبات در بازار خواهیم داشت

به گزارش آبیاری وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: برمبنای دستور رئیس جمهوری در تولید و تامین محصولات اساسی مورد نیاز مردم و ایجاد ثبات در بازار اهتمام لازم را خواهیم داشت.


سید جواد ساداتی نژاد روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح طرح آبخیزداری در کرسف شهرستان خدابنده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلان اینکه وزارت جهاد کشاورزی برنامه ریزی لازم را برای تولید و تامین محصولات اساسی و راهبردی کشور انجام داده است، گفت: در همین راستا تامین نهاده های مورد نیاز صنعت دام و طیور از اولویت های اساسی وزراتخانه است.
شرکتهای دانش بنیان فعال در بخش کشاورزی حمایت می شوند
وزیر جهادکشاورزی اشاره کرد: علمی کردن کشاورزی و پشتیبانی از شرکتهای دانش بنیان فعال در این حوزه از اولویت های وزراتخانه جهادکشاورزی است.
ساداتی نژاد اشاره کرد: با توافقی که با معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری داشتیم قرار شد از شرکتهای دانش بنیان فعال در زمینه کشاورزی خصوصاً در بحث نهاده های فناورانه حمایت های لازم به عمل آید.
برنامه ریزی برای تامین میوه شب عید شروع شده است
وزیر جهاد کشاورزی همین طور از برنامه ریزی برای تامین میوه شب عید کشور آگاهی داد و اظهار داشت: فعالیت ها دراین زمینه از ۲ هفته پیش شروع شده است.
ساداتی نژاد در ادامه از زنجان بعنوان استانی پیشرو در کشاورزی علمی و صیانت از عرصه های طبیعی و همین طور احرای طرح کاداستر نام برد.

همه اراضی کشاورزی زنجان تا آخر سال ۱۴۰۲ صاحب سند می شوند
وزیر جهاد کشاورزی که بعنوان نماینده رئیس جمهوری در دهمین سفر استانی به زنجان، در شهرستان خدابنده حضور یافته است، همین طور در حاشیه بازدید از طرح های کشاورزی شهرستان خدابنده اظهار داشت: با تکمیل طرح کاداستر و رفع تداخلات اراضی، همه اراضی کشاورزی زنجان تا آخر سال ۱۴۰۲ صاحب سند می شوند.
وی ادامه داد: زنجان در زمینه طرح کاداستر و رفع تداخلات اراضی استانی پیشرو است.
ساداتی نژاد گفت: طرح های آبخیزداری از ضروریات کشور است و به تقویت منابع آب و خاک کمک می نماید و تقویت طرح های این بخش از اولویت های وزرات جهاد کشاورزی است.
وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: با هدف تقویت کشاورزی زنجان تسهیلات بانک کشاورزی به حوزه دامپروری این شهرستان بدون سقف خواهد بود.
وی ادامه داد: از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به زنجان اعتبارات خوبی نیز به حوزه های آبخیزداری و توسعه گلخانه ها در این استان اختصاص می یابد.
به گزارش آبیاری به نقل از خبرگزاری ایرنا رئیس جمهوری پنجشنبه ۲۷ آبان ماه در دهمین سفر استانی خود به زنجان سفر کرده است.منبع:

1400/08/28
22:33:20
5.0 / 5
738
تگها: آب , سفر , شركت , فناوری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد