ساداتی نژاد:

وزارت جهاد کشاورزی بزرگترین حامی شرکتهای دانش بنیان خواهد بود

وزارت جهاد کشاورزی بزرگترین حامی شرکتهای دانش بنیان خواهد بود

آبیاری: وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت که در دولت سیزدهم وزارت جهاد کشاورزی بزرگترین حامی شرکتهای دانش بنیانی خواهد بود که در عرصه تولید محصولات نوترکیب و تهیه واکسن فعال می باشند.


سید جواد ساداتی نژاد روز شنبه در حاشیه بازدید از خط تولید واکسن آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در شرکت واکسن سازی دانش بنیان پسوک که در منطقه ماهدشت کرج مستقر است، در جمع خبرنگاران اضافه کرد: با حضور در این شرکتهای دانش بنیان توان جوانان و نخبگان کشور را در عرصه تولید واکسن دیدیم.
وی عنوان کرد: در دولت سیزدهم دولت رقابتی با بخش خصوصی نداشته، ندارد و نخواهد داشت در عین حال که دولت سیزدهم بزرگترین حامی بخش خصوصی است.
ساداتی نژاد اظهار داشت: برای پشتیبانی از بخش خصوصی و شرکتهای دانش بنیان به سازمان دامپزشکی و موسسه رازی مأموریت داده ایم تا با تعامل با بخش خصوصی نه تنها نیاز داخل کشور را تأمین کنند بلکه بازار صادرات را هم فراهم نمایند.
وی اضافه کرد: در تلاش هستیم تا با تمام توان تولید را در کشور به حداکثر برسانیم که ضمن صیانت از تولید داخلی، واردات هم به آن صدمه ای نزند ضمن این که با صادرات این محصولات کشورهای اطراف را هم نسبت به این محصولات بی نیاز کرده و ارزآوری به داخل هم داشته باشیم.
وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد که این وزارت خانه برای تأمین مواد اولیه مورد نیاز تولید واکسن هم حمایت های لازم را خواهد داشت.
روز شنبه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به همراه وزیر جهاد کشاورزی از شرکتهای دانش بنیان واکسن سازی شایا در شهرک صنعتی سپهر نظرآباد و واکسن سازی پسوک در منطقه ماهدشت کرج بازدید کردند.


1400/09/28
12:30:58
5.0 / 5
841
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد