تنفس هوای مطلوب در پایتخت

تنفس هوای مطلوب در پایتخت

به گزارش آبیاری بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز(۴ دی ماه) در محدوده پاک و قابل قبول است.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در بامداد امروز (۴ دی ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت که ناشی از ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است. با تداوم ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر و گاهی تا نسبتاً شدید در طول روز شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم است.

با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت شنبه (۴ دی ماه) برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

صبح فردا (۵ دی ماه) افزایش ترافیک صبحگاهی سبب افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در پاره ای از مناطق پرتردد خواهد شد. کاهش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود.

با برقراری شرایط پایدار جو و کاهش تندی باد تا ساعات پایانی یکشنبه (۵ دی ماه) و با افزایش ترافیک، بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده می شود که برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۰ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۵۵ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1400/10/04
23:05:47
5.0 / 5
1000
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد