۱۲۰۰ هکتار از اراضی ملی شمیرانات و ملارد سنددار شد

۱۲۰۰ هکتار از اراضی ملی شمیرانات و ملارد سنددار شد

به گزارش آبیاری مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از دریافت سند تک برگی برای بیشتر از ۱۲۰۰ هکتار از اراضی ملی در شهرستان های شمیرانات و ملارد اطلاع داد.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا علینقی حیدریان اظهار داشت: تثبیت مالکیت دولت با دریافت سند کاداستر (سند تک برگی) به میزان ۲۲۹ هکتار از اراضی ملی پلاک قلعه دوشک، ۲۲۹ هکتار از اراضی ملی پلاک فرخ بلاغی و ۷۲۴ هکتار از اراضی ملی پلاک عسل در شهرستان شمیرانات و ۲۳ هکتار از اراضی ملی پلاک دهک در شهرستان ملارد به منظور پیشگیری از زمین خواری با همت روسای ادارات منابع طبیعی این دو شهرستان و با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستانهای شمیرانات و ملارد انجام شد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران افزود: امیدواریم با همکاری ادارات ثبت استان تهران به جشن کاداستر در استان تهران نزدیک شویم.

حیدریان در انتها تصریح کرد: با رسیدن به این هدف مهم دست متجاوزان از اراضی ملی، انفال و بیت المال متعلق به مردم برای همیشه کوتاه خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران؛ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از عموم مردم درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف به اراضی منابع طبیعی، مراتب را فوری از راه شماره تلفن ۱۵۰۴ و سامانه ۱۳۹ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

منبع:

1400/10/16
12:07:38
5.0 / 5
701
تگها: آب
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد