برادر محیط بان محكوم به اعدام:

نگرانیم دیر شود

نگرانیم دیر شود

به گزارش آبیاری کرمانشاه برادر محیط بان ˮبرومند نجفیˮ که حکم اعدام وی مدتی پیش تایید شد با ابراز نگرانی از این که ممکنست زمان از دست برود، اظهار داشت: تقاضا داریم تلاش ها برای جلب رضایت خانواده مقتول تسریع شود.


حبیب الله نجفی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به جلساتی که برای برقراری صلح و سازش در پرونده برادرش برگزار شده، اظهار نمود: آخرین خبری که داریم این است که قرار بود چند نفری برای صحبت کردن و جلب رضایت نزد خانواده مرحوم "فلاحی" بروند.
وی افزود: حالا پیگیر آن هستیم که ببینیم کار به کجا رسیده، چونکه بسیار نگرانیم زمان از دست برود.
برادر محیط بان کرمانشاهی ضمن اشاره به این که روند تایید حکم اعدام برادرش سریع پیش رفت، خاطرنشان کرد: حالا نگرانیم این روند سریع باردیگر تکرار شود و آن وقت دیگر کاری از دست هیچکس ساخته نیست.
نجفی ضمن قدردانی از همه افرادی که برای جلب رضایت از خانواده مقتول تلاش می کنند، تصریح کرد: تقاضا داریم روند پیگیری کارها تسریع شود.
برادر محیط بان کرمانشاهی ابراز امیدواری کرد با تلاشهای صورت گرفته بتوان رضایت خانواده مقتول را به دست آورد و افزود: همه چیز به نظر پدر مرحوم فلاحی بستگی دارد و امیدواریم ایشان هم از قصاص برادرم بگذرد.
نجفی بارد دیگر تصریح کرد که هیچ عمد و نیتی پشت این حادثه تلخ نبوده و افزود: همه چیز بر مبنای یک اتفاق ناخواسته رخ داده و برادرم الان در زندان حال و روز مناسبی ندارد و بسیار نگران است.
۱۴ مرداد سال ۱۳۹۹ در جریان مواجهه نیروهای اجرایی یگان حفاظت محیط زیست با سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید، یک نفر از سرنشینان این خودرو به علت تیراندازی که صورت گرفته جان خویش را از دست داد. این اتفاق در منطقه حفاظت شده بیستون و در حد فاصل روستای "سه چک" و پادگان حاجی آباد رخ داد و محیط بان برومند نجفی به افترا قتل زندانی و آبان ماه سالجاری به قصاص محکوم شد. با پیگیری های صورت گرفته این پرونده برای فرجام خواهی به دیوان عالی کشور فرستاده شد و حکم در دیوان عالی هم مورد تایید قرار گرفت.
اکنون تنها راه کوشش برای جلب رضایت خانواده مقتول است که تلاشهای ملی و استانی به این منظور در حال انجام می باشد.
انتهامنبع:

1400/11/09
23:10:20
5.0 / 5
786
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد