عیسی كلانتری:

باید با توسعه پایدار، برای مردم اشتغال و رفاه ایجاد نماییم

باید با توسعه پایدار، برای مردم اشتغال و رفاه ایجاد نماییم

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: تا زمانی كه اشتغال و رفاه نباشد، محیط زیست كشور حفظ نخواهد شد و باید با توسعه پایدار، برای مردم اشتغال و رفاه ایجاد نماییم.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، عیسی کلانتری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در نشست مدیران ارشد سازمان حفاظت محیط زیست، با معاون اول رئیس جمهور با اعلان اینکه متوسط دریافتی محیط بانان سازمان محیط زیست، در سه سال قبل ۲/۵ برابر شده است، اشاره کرد: تجهیزات فعلی کفاف حجم کارهای محیط بانان را نمی دهند.

وی با اشاره به این که پروژه های ارزیابی هم اکنون ۴۵روزه انجام می شود، گفت: تا زمانی که اشتغال و رفاه نباشد، محیط زیست کشور حفظ نخواهد شد و باید با توسعه پایدار، برای مردم اشتغال و رفاه ایجاد نماییم.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان این که ما در چند دهه گذشته به حقوق نسل های بعدی تجاوز کردیم، اظهار داشت: مساله اصلی محیط زیست کشور، آب است. میزان تبخیر در کشور ما از متوسط تبخیر جهانی بیشتر است و میزان بارش هم از متوسط بارش جهانی کمتر است.

وی افزود: در وزارت نیرو، فقط بهره برداری و فروش آب مطرح بوده است.

کلانتری با تاکید بر این که نباید در همه بخش ها قربانی اول محیط زیست باشد، اشاره کرد: محیط زیست، محیط امروز و فرداست که ما باید از آن پاسداری نماییم.
1399/05/02
23:35:58
5.0 / 5
1843
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد