تداوم وضعیت قابل قبول کیفیت هوای تهران

تداوم وضعیت قابل قبول کیفیت هوای تهران

به گزارش آبیاری برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(۱۷ بهمن ماه) با وزش باد شدید و پراکندگی آلاینده ها، کیفیت هوای تهران در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا برپایه پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبحگاه امروز(۱۷ بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد نسبتاً شدید و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

تداوم وزش باد مؤثر تا نسبتاً شدید در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود. این شرایط جوی تا اواخر وقت یکشنبه ادامه خواهد یافت که کاهش غلظت ذرات معلق و به تبع آن برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نیست.

کاهش نسبی تندی باد تا بامداد روز دوشنبه (۱۸ بهمن ماه) هم زمان با افزایش ترافیک صبحگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد می شود. افزایش تندی باد در طول روز از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود.

با وزش باد مؤثر تا اواخر وقت دوشنبه (۱۸ بهمن ماه) غلظت ذرات معلق کاهش خواهد یافت و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۵۵ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۵۴ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.
1400/11/17
22:40:00
5.0 / 5
639
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد