شركت بازرگانی دولتی اعلام كرد:

واردات و ذخیره سازی دو میلیون تن شکر و روغن خام

واردات و ذخیره سازی دو میلیون تن شکر و روغن خام

به گزارش آبیاری شرکت تجاری دولتی ایران اعلام نمود: تا اختتام دی ماه بیش از دو میلیون تن روغن و شکر خام از بنادر شمالی و جنوبی وارد کشور شده است.


به گزارش آبیاری به نقل از خبرگزاری ایرنا از روابط عمومی شرکت تجاری دولتی ایران، بر طبق این گزارش، میزان روغن وارد شده از شروع سال تا اختتام دی ماه به بالای یک میلیون و ۱۵۹ هزار تن رسیده است.
بر اساس برنامه ریزی هایی که از سال قبل انجام شده در ضمن ۱۰ ماه، ۵۹۸ هزار تن روغن خام تامین و خریداری شده است و برای تنظیم بازار این کالای اساسی طی مدت ۹۶۱ هزار تن برای تصفیه در کارخانجات روغن کشی و عرضه در شبکه های توزیع، به فروش رفته است.
در بخش تامین روغن مصرفی کشور، همین طور از تولیدات داخلی، بیش از ۱۰۰ هزار تن دانه ی روغنی کلزا و ۷۷۰۰ دانه روغنی سویا برای استحصال روغن به کارخانجات روغن کشی فروخته شده است.
بر اساس برنامه ریزی هایی که از سال قبل انجام شده است برای تامین شکر کشور نیز، در ۱۰ ماه امسال ۸۴۳ هزار تن شکر خام وارد شده و میزان تامین و خرید در همین مدت به ۲۸۶ هزار تن رسیده است.
برای تنظیم بازار شکر تا اختتام دی ماه، بیش از ۴۷۸ هزار تن شکر خام برای تصفیه در اختیار کارخانجات شکر قرار داده شده که بعد از تصفیه در شبکه های عرضه، توزیع شده است.


منبع:

1400/11/25
09:23:00
5.0 / 5
514
تگها: شركت , فروش
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد