توضیح وزارت جهاد کشاورزی درباره انتصابات اخیر

توضیح وزارت جهاد کشاورزی درباره انتصابات اخیر

آبیاری: وزارت جهاد کشاورزی طی اطلاعیه ای جهت روشن شدن اذهان عمومی در خصوص مطلب کذب انتشار یافته در فضای مجازی درباره انتصاب مدیرعامل جدید شرکت تجاری دولتی ایران توضیحاتی را ارائه کرد.


به گزارش آبیاری به نقل از خبرگزاری ایرنا از وزارت جهاد کشاورزی، در این اطلاعیه آمده است: از آنجا که در بعضی کانال های فضای مجازی مطلبی انتشار یافته که یکی از انتصابات اخیر وزیر جهاد کشاورزی (مدیرعامل شرکت تجاری دولتی ایران) تحت فشار و اجبار از طرف ریاست مجلس شورای اسلامی صورت گرفته، بدین وسیله اعلام می شود که مطلب انتشار یافته کذب محض بوده و به هیچ عنوان صحت و سندیت ندارد.
به نظر می رسد انتشار چنین مطالبی در ایام پایانی سال از طرف دشمن و با هدف ایجاد التهاب و جو روانی منفی در جامعه و آشفته سازی وضعیت بازار و مایحتاج عمومی مردم صورت می پذیرد.
لذا لازم است به اطلاع کلیه منابع خبری، رسانه ها و عموم ملت شریف ایران رسانده شود که تعامل و ارتباط میان دولت و مجلس شورای اسلامی بسیار مطلوب بوده و در امتداد اجرای قانون و گره گشایی و خدمت به کشور و ملت عزیز ایران در جریان است. بطور طبیعی وزارت جهاد کشاورزی نیز در همین مسیر با رییس مجلس و کلیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تعامل و ارتباط تنگاتنگ و به دور از هرگونه فشار، تحمیل و مداخله در وظایف هر یک از طرفین است.
در خصوص انتصاب « سید سعید راد» بعنوان مدیرعامل جدید شرکت تجاری دولتی ایران (GTC) نیز لازم است به این نکته اشاره شود که نامبرده دارای مدرک تحصیلی دکترای مدیریت تجاری از دانشگاه تهران است که کاملا در رابطه با حوزه وظایف این شرکت است.
همچنین، در پرونده کاری ایشان سابقه موفق معاونت تجاری و توسعه فروشگاه های شهروند و قائم مقامی معاونت توسعه تجاری وزارت جهاد کشاورزی و سایر مسئولیت های مرتبط دیگر به چشم می خورد و انتصاب ایشان بطور کامل قانونی و با تایید مراجع ذی صلاح و به دور از هرگونه فشار و جهت گیری سیاسی صورت گرفته است.


منبع:

1400/12/18
14:13:04
5.0 / 5
623
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد