معرفی نیازهای فناورانه كشاورزی و صنایع وابسته در رویداد مجازی

معرفی نیازهای فناورانه كشاورزی و صنایع وابسته در رویداد مجازی

رویداد معرفی نیازهای فناورانه كشاورزی و صنایع وابسته با هدف به هم رسانی عرضه و تقاضای نوآوری حوزه كشاورزی از ۱۲ تا ۱۴ مرداد ماه به صورت آنلاین و مجانی و به همت صندوق نوآوری و شكوفایی برگزار می گردد.


به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی صندوق نوآوری وشکوفایی، این رویداد مجازی (وبینار) به منظور شبکه سازی و بهره مندی از توان شرکت های دانش بنیان برای رفع چالش های این حوزه توسط صندوق نوآوری وشکوفایی، معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی برگزار می شود. این رودیاد فرصتی برای شناسایی و رفع نیازهای فناورانه این حوزه با حضور واحدهای صنعتی، شرکت های فناور و دانش بنیان و مراکز دانشگاهی است.
بر اساس این گزارش، محورهای رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه کشاورزی و صنایع وابسته شامل نهاده های زراعی و دامی، مکانیزاسیون، آبیاری، کود و بذر و سموم کشاورزی است و علاوه بر عرضه نیازهای فناورانه کشاورزی و صنایع وابسته، جلسات پرسش و پاسخ زنده و تشریح نحوه تعامل خریداران عمده حوزه کشاورزی با شرکت های دانش بنیان، مذاکرات تجاری B۲B به صورت آنلاین برگزار می گردد.
همینطور حمایت های صندوق نوآوری وشکوفایی و هم معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری از به هم رسانی عرضه و تقاضای فناوری معرفی و کارگاه های معرفی نقش مالکیت فکری و دریافت استانداردها در توسعه محصولات حوزه کشاورزی در حاشیه این رویداد خواهد بود.
شرکت های دانش بنیان علاقمند به بهره مندی از این رویداد می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت تقاضا به سامانه غزال به آدرس http: //ghazal.inif.ir رجوع کنند. حضور در این رویداد برای عموم آزاد و مجانی است و علاقمندان می توانند با رفتن به نشانی https: //evnd.co/Fk۴n۳ جهت شرکت در این رویداد ثبت نام کنند.منبع:

1399/05/05
23:44:02
5.0 / 5
1820
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد