در راستای تحقق شعار سال؛

شرکت خدمات حمایتی کشاورزی برای همکاری با شرکت های دانش بنیان فراخوان داد

شرکت خدمات حمایتی کشاورزی برای همکاری با شرکت های دانش بنیان فراخوان داد

آبیاری: مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، برای عموم شرکت های خدمات حمایتی کشاورزی بمنظور همکاری با شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه تولید کودهای کشاورزی فراخوان داد.


به گزارش آبیاری به نقل از خبرگزاری ایرنا از شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، «حمید رسولی» اضافه کرد: در امتداد اجرای سیاست های خودکفایی کشور در بخش کشاورزی در سال «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین»، شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از همه شرکت های دانش بنیان فعال در عرصه تولید کودهای فسفاته و پتاسه در سراسر کشور دعوت به همکاری کرد.
وی با تشریح کارهای انجام شده توسط این شرکت در قالب طرح خودکفائی کودهای کشاورزی با شرکت های دانش بنیان در حوزه تولید کودهای کشاورزی، اظهارداشت: استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان مدتهاست که در دستور کار شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قرار دارد.
رسولی اشاره کرد: با توجه به این که در سال ۱۴۰۰ تولید کودهای آلی فسفاته و فسفاته میکروبی نیز توسط شرکت های دانش بنیان انجام شده، در امتداد تامین نیاز کشور به کودهای مذکور و همین طور پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان توانستیم کودهای مذکور را در سبد توزیع کودهای یارانه ای وزارت جهاد کشاورزی قرار دهیم.
وی با ارائه گزارشی از کارهای انجام شده دراین زمینه، تفاهمنامه همکاری با ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برای بهره مندی از دستاوردهای کشور در حوزه فناوری نانو در زمینه کودهای کشاورزی را نیز از دیگر اقدمات انجام شده در شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در قالب طرح خودکفائی کودهای کشاورزی جهت استفاده از توان شرکتهای دانش بنیان برای تولید کودهای کشاورزی برشمرد.
مجری طرح خودکفائی کودهای کشاورزی اظهار داشت: علاقه مندان می توانند مراتب تمایل به همکاری خودرا بصورت کتبی یا حضوری به آدرس تهران، خیابان گاندی جنوبی، کوچه چهارم، پلاک یک، طبقه هفتم، عضو هیات مدیره و معاون فنی و کنترل کیفی منعکس و یا مراجعه نموده و یا به آدرس ایمیل info@assc.ir ارسال نمایند.
به گزارش آبیاری به نقل از خبرگزاری ایرنا، رهبر معظم انقلاب امسال را به سال «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» نامگذاری کردند.


منبع:

1401/01/10
12:29:40
5.0 / 5
613
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد